Produkty

Produkty z serii Noona

Oprawy i oczka oświetleniowe Noona – wyjątkowe oświetlenie do kuchni i nie tylko

Niekiedy oświetlenie budynku nie jest wystarczające. Lampy sufitowe i ścienne mogą dawać zbyt mało światła. W takiej sytuacji skorzystaj z produktów z kategorii opraw i oczek oświetleniowych. To wśród nich znajdziesz modele dedykowane do sufitów podwieszanych, a także innych, mniej klasycznych miejsc montażu dodatkowego oświetlenia.

W kuchni, w której odpowiednia ilość światła ma duże znaczenie, dobrym wyborem będzie seria Noona. Opraw i oczek oświetleniowych nie musisz w tym przypadku montować na suficie. W ramach tej serii znajdziesz bowiem lampki podszafkowe. Idealnie sprawdzają się jako dodatkowe oświetlenie blatu. Są praktycznie niewidoczne pod wiszącymi szafkami kuchennymi. Równocześnie zapewniają dużą ilość światła.

Produkty z tej serii obejmują lampy o różnej długości. Dzięki temu dopasujesz je do rzędu szafek, niezależnie od jego rozmiarów. Co więcej, modele te zostały wyposażone w czujnik ruchu. Umożliwia on uruchomienie lamp bez konieczności szukania włącznika.

Wysoka trwałość, duża żywotność i gwarancja wygody

Oprawy i oczka oświetleniowe Noona to produkty, które posłużą Ci dobrze przez długi czas. Wykonano je w technologii LED. Zintegrowane diody wykazują tym samym dużą żywotność. Dodatkowo zastosowana technologia zapewnia również bardzo dobre efekty świetlne. Już mała ilość diod jest w stanie skutecznie oświetlić przestrzeń pod wiszącymi szafkami. Nie wiąże się także z dużym zużyciem energii elektrycznej. Diody LED są energooszczędne. Możesz zatem swobodnie korzystać z nich, ilekroć potrzebujesz dodatkowego oświetlenia.

W produktach z tej serii zastosowano czujnik ruchu o kącie detekcji równym dziewięćdziesięciu stopniom. Uruchamia on światło po zbliżeniu dłoni do czujnika. Nie wymaga zatem dotykania włącznika. Podczas prac w kuchni podobne rozwiązanie jest bardzo wygodne.

Produkty zostały wykonane z trwałych materiałów. Aluminium i tworzywo sztuczne nie uszkodzą się w wyniku nagrzania podczas pracy oświetlenia. Co więcej, ich czyszczenie jest bardzo łatwe. Pozwoli Ci to korzystać przez długi czas z tych lamp.

Oprawy i oczka oświetleniowe Noona zapewnią wygodną pracę w kuchni

Gotowanie nie musi być trudne. Nie wtedy, gdy możesz dodatkowo oświetlić blat roboczy. Seria Noona do oświetlania przestrzeni pod szafkami zapewnia bardzo jasne stanowisko pracy. To natomiast może Ci się przydać nie tylko podczas krojenia. Również bardziej precyzyjne prace kuchenne, jak np. wycinanie wzorów z warzyw, będą dużo łatwiejsze. Lampy uchronią Cię także przed skaleczeniem się nożem, co mogłoby nastąpić przy niewystarczającym oświetleniu. Szczególnie że szafki wiszące mogą rzucać cień i ograniczać dostęp światła z oświetlenia sufitowego.

W produktach tych zastosowano czujnik ruchu. Zastępuje on klasyczny włącznik. Nie musisz zatem wycierać brudnych rąk, ilekroć chcesz uruchomić lampy. Wystarczy ją zbliżyć do czujnika. Ograniczysz w ten sposób zabrudzenia przycisku. Umożliwi to również włączenie dodatkowego światła na dowolnym etapie Twojej pracy.