Produkty

Produkty z serii Norwegio

Gres Norwegio – skandynawski styl

Wybór właściwego typu podłogi jest kwestią kluczową. Wybór gresu jest coraz bardziej powszechny. To odpowiednia opcja szczególnie dzięki temu, że może być on stosowany we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Dzięki temu możliwe jest stworzenie jednolitej kompozycji na podłodze. Nowoczesne płytki ceramiczne doskonale imitują zarówno drewno, jak i kamień. To dlatego będą dobrym wyborem bez względu na planowaną aranżację. Co więcej, w wielu aspektach to właśnie podłoga z ceramiki jest nie tylko korzystniejszym, ale również bardziej wytrzymałym wyborem. 

Gres Norwegio został stworzony do wyłożenia podłóg wewnętrznych oraz powierzchni na zewnątrz. Płytki wykonane są ze szkliwionej ceramiki o matowym wykończeniu. Dwa rozmiary można dopasować do powierzchni podłogi, która ma zostać zagospodarowana z ich pomocą. Cała seria imituje wyglądem naturalne kamienie. Antypoślizgowa powierzchnia dobrze się prezentuje i zapobiega przypadkowym poślizgnięciom. Gres jest odporny na działanie mrozu. Po ułożeniu nie musisz go impregnować ani w żaden sposób zabezpieczać.

 

Co wyróżnia ten gres?

Zaletą gresu z tej serii jest przede wszystkim możliwość zastosowania go zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. W ten sposób z pomocą tych płytek jesteś w stanie zagospodarować pomieszczenia w swoim domu, a także taras czy przylegające do niego ścieżki. Gres jest odporny na działanie mrozu, dlatego nawet przy bardzo niskich temperaturach wygląda korzystnie i nie niszczy się.

Z uwagi na klasę ścieralności seria Norwegio do wyłożenia podłogi i tarasu sprawdzi się przede wszystkim w miejscach dość intensywnie użytkowanych. Produkty z tej serii mogą być zastosowane na przykład w ciągach komunikacyjnych, gdzie ruch pieszy jest zdecydowanie częstszy. Sprawdzi się również w łazienkach albo kuchniach z uwagi na niską nasiąkliwość. Dzięki temu na powierzchni gresu nie utworzą się nieestetyczne plamy.

Ta seria płytek podłogowych doskonale prezentuje się w miejscach, które utrzymane są w aranżacji skandynawskiej. Wyglądem płytki przypominają naturalne, jasne drewno. Będą pasowały na tarasy, do oranżerii oraz we wszystkich miejscach inspirowanych naturą oraz jasnymi barwami.

 

Gres Norwegio do wnętrz w stylu północy

Przygotowanie wystroju o charakterze skandynawskim bywa trudne, jeśli pomieszczenia są intensywnie użytkowane albo narażone na działanie wilgoci. Seria Norwegio gresu wyróżnia się przede wszystkim znaczną wytrzymałością, co połączone jest z wysoką klasą ścieralności. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nawet wyłożenie tego rodzaju płytek na podłodze intensywnie użytkowanej, tak w firmie, jak i w domu, będzie rozwiązaniem na lata. 

Gres z tej serii charakteryzuje się przede wszystkim wyglądem imitującym drewno typowe dla aranżacji skandynawskich. Jest jednocześnie odporny na działanie wody, bo charakteryzuje go niska nasiąkliwość. Dzięki temu użyjesz go również w kuchni albo łazience, gdzie dodatkowo będzie miał styczność z chemią gospodarczą. Wprowadzi do pomieszczenia charakterystyczny nastrój przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.