Produkty

Produkty z serii Nova

Meble ogrodowe Nova – znacznie więcej niż stolik

Jeśli chcesz przyjemnie spędzać czas w ogrodzie, skorzystaj z produktów z kategorii mebli ogrodowych. Obejmuje ona duży wybór dostępnych mebli. Możesz wybierać spośród stołów i stolików, krzeseł i foteli. Szukaj idealnych sof, ław czy innych mebli, które wykorzystasz na zewnątrz. Jeśli natomiast szukasz zachwycających stolików, powinna Cię zainteresować seria Nova.

Mebli ogrodowych z tej serii użyjesz w ogrodzie, na balkonie oraz na tarasie. W każdym z tych miejsc sprawdzą się te praktyczne i stosunkowo niewielkie stoliki. Co jednak ważne, możesz je szybko złożyć. Ogromną zaletą jest także możliwość odczepiania blatu tych stolików.

Na tych produktach nie tylko będziesz mógł postawić kawę lub herbatę, ale też zaserwujesz ją na tacy, którą stanie się blat. Z tego powodu to uniwersalne produkty, które sprawdzą się również na małym balkonie lub na dużym tarasie.

Stoliki są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, a także w różnych rozmiarach. Wybierz model idealny dla siebie.

Wytrzymałe, praktyczne i oryginalne stoły oraz tace do serwowania

Duży wybór dostępnych produktów jest z pewnością tym, czym wyróżnia się seria Nova do ogrodu. Do wyboru masz stoliki o różnych średnicach: od małych po duże. Dodatkowo możesz także wybrać jeden spośród kilku dostępnych kolorów. Ułatwi Ci to dopasowanie ich do aranżacji balkonu lub tarasu.

Wszystkie stoliki z tej serii wykazują odporność na wodę. Oznacza to, że nie musisz chować ich, ilekroć na niebie pojawi się ciemniejsza chmura. Nie zaszkodzi im deszcz. Dodatkowo nie ulegną także korozji pod wpływem rozlanego na blacie napoju. Zadbaj jedynie o ich regularne czyszczenie, aby nieustannie prezentowały się estetycznie.

Produkty z tej serii są również bardzo łatwe do przenoszenia. Mają niewielką wagę. Dodatkowo nie będziesz potrzebował drugiej osoby, aby pomogła Ci w ich przenoszeniu. Stosunkowo małe rozmiary sprawiają, że zawsze postawisz je w miejscu, w którym są najbardziej potrzebne.

Meble ogrodowe Nova – podnieś komfort odpoczynku w ogrodzie

Planujesz przyjęcie w ogrodzie lub na tarasie? A może chcesz po prostu spędzić czas przy herbacie na świeżym powietrzu razem z przyjaciółmi? W takim razie idealne dla Ciebie będą meble ogrodowe Nova. Produkty te pozwalają na proste i bardzo wygodne serwowanie nawet większej ilości szklanek z napojami. Zamiast co chwilę wracać do kuchni, postaw na zdejmowanym blacie wszystko, co chcesz przenieść. W ten sposób blat posłuży Ci jako taca. Oszczędzisz czas i siły. Dodatkowo przygotujesz wszystko tak, aby od razu móc ugościć zaproszone osoby.

Mebli z tej serii nie musisz chować, ilekroć zacznie padać. Są odporne na wodę, więc nie pokrywają się rdzą. Także ich przenoszenie nie sprawi Ci trudności. Chcesz usiąść na balkonie? A może potrzebujesz stolika na tarasie? Bez trudu przeniesiesz go tam, gdzie aktualnie zamierzasz spędzać czas na świeżym powietrzu. Możesz także ułożyć na odczepianym blacie zastawę z napojami i zanieść tylko ją do stolika, przy którym już czekają goście.