Produkty

Produkty z serii Odace

Gniazda i łączniki Odace – postaw na wygodne sterowanie instalacjami!

Wygodne sterowanie instalacjami elektrycznymi znacząco zwiększy komfort korzystania z domu, dlatego w naszym asortymencie szukaj produktów z kategorii gniazd i łączników. Oferujemy serię Odace, w której znajdują się modele nowoczesne, funkcjonalne, łatwe w montażu i estetyczne. Możesz zdecydować się na łączniki przyciskowe lub świecznikowe oraz gniazda pojedyncze i podwójne.

Gniazda i łączniki Odace znajdą zastosowanie w dowolnym pomieszczeniu domu. Pozwolą na sterowanie światłem w przedpokoju, salonie i sypialni. Produkty dostępne w naszej ofercie umożliwią Ci samodzielne ustawienie natężenia oświetlenia płynącego z lampy. Jeśli chcesz kontrolować punkty świetlne, zdecyduj się na podwójny model świecznikowy. Dzięki niemu zdecydujesz, które źródło światła uruchomić – możesz zapalić żarówki we wszystkich kloszach lub tylko części z nich.

Czym wyróżniają się produkty z serii Odace?

Seria Odace gniazd i łączników to gwarancja produktów najwyższej jakości, którą zapewnia wytrzymałe tworzywo sztuczne. Oferowane modele wyróżniają się nowoczesnym designem – mają prostą formę i są stonowane kolorystycznie, dlatego z łatwością dopasujesz je do wystroju domu. Modele w odcieniach bieli czy aluminium będą doskonale wyglądały na tle wzorzystej tapety lub ściany pokrytej farbą o dowolnej barwie. Nad tynkiem wystawać będzie jedynie niewielka część elementu, dlatego gniazdka i łączniki zaprezentują się estetycznie.

W oferowanych łącznikach zastosowano solidne ramki, które ułatwią Ci montaż i sprawią, że element zachowa trwałość. Zaletą serii jest jej różnorodność. Wśród produktów znajdziesz modele minimalistycznych gniazdek elektrycznych, które mają miejsce na zasilenie dwóch urządzeń jednocześnie. W asortymencie znajdują się także włączniki pozwalające na sterowanie natężeniem oświetlenia czy liczbą uruchomionych źródeł światła. Oferujemy także łączniki przeznaczone do kontroli przesłon okiennych. Taka różnorodność produktów serii pozwoli Ci stworzyć wygodny system elektryczny, którego obsługa nie sprawi Ci żadnych trudności.

Gniazda i łączniki Odace – funkcjonalne i nowoczesne elementy instalacji elektrycznych

Chcesz, żeby instalacje elektryczne w Twoim domu były komfortowe w użytkowaniu? Zależy Ci na prostym sterowaniu rozmaitymi funkcjami, które czynią życie wygodniejszym? Seria Odace do instalacji elektrycznych spełni Twoje oczekiwania. Z różnorodnych produktów wybierz te, które są Ci szczególnie potrzebne. W sypialni połączonej z gabinetem zastosuj łącznik umożliwiający sterowanie natężeniem oświetlenia. Dzięki temu wieczorem lub o poranku zapewnisz sobie komfortowe warunki do pracy, a przed snem wyciszysz się, wybierając delikatne światło.

Taki sam łącznik doskonale sprawdzi się w salonie. Podczas oglądania filmów zmniejszysz natężenie oświetlenia, a w czasie rodzinnych spotkań rozjaśnisz pomieszczenie. Z serii Odace wybierz także gniazdka – podwójne może przydać się przy telewizorze, gdzie podłączasz rozmaite urządzenia. Pojedynczy model zamontuj tam, gdzie rzadko korzystasz z prądu.