Produkty

Produkty z serii Oder

Deski tarasowe Oder – wysokiej jakości wykończenie tarasu

Podłoga na tarasie powinna znieść działanie wielu szkodliwych czynników mechanicznych i atmosferycznych. Jest narażona nie tylko na wycieranie i zarysowania, ale też wahania temperatury i inne zjawiska pogodowe. Skorzystaj z naszej oferty produktów do wybudowania tarasu, a wykończysz powierzchnie na zewnątrz budynku szybko i bez przykrych niespodzianek.

Deski tarasowe Oder zostały wykonane ze starannie przygotowanego kompozytu – mieszanki polietylenu, pulpy ryżowej i żywic. To właśnie im zawdzięczają swoje właściwości. Z wyglądu do złudzenia przypominają drewno, ale są o wiele bardziej odporne na wszelkie zjawiska atmosferyczne, środki chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Znakomicie sprawdzą się do projektów z zakresu tworzenia tarasów i kształtowania krajobrazu. Połóż jeden wzór deski na tarasie, w ganku i altance, a cały ogród zyska spójny oraz harmonijny charakter.

Seria Oder do wykończenia tarasu zawiera też akcesoria, dzięki którym prawidłowy montaż nie byłby możliwy. Zaślepki plastikowe pozwolą Ci zakryć otwory na zakończeniach desek. Listwy narożne dyskretnie zamaskują miejsce połączeń dwóch desek. Zostały wykonane z wytrzymałych tworzyw o kolorze idealnie pasującym do reszty zestawu. Dzięki temu nie odznaczają się od pozostałych elementów, a cały taras wygląda niezwykle estetycznie.

 

Wytrzymała i stabilna podłoga – deski tarasowe Oder

Bezpieczeństwo to podstawa. Wykorzystując produkty z serii Oder, masz gwarancję, że cała konstrukcja będzie stabilna i wytrzymała. Wytrzyma nawet duże obciążenia. Dzięki odporności na oddziaływanie środków chemicznych oraz rozwój pleśni i grzybów będzie Ci służyć w świetnym stanie przed długi czas. Dodatkowym atutem jest pięcioletnia gwarancja.

Nie mniej ważne jest estetyczne wrażenie, jakie czyni cały taras.  Seria Oder desek tarasowych charakteryzuje się świetnym wyglądem. W zależności od modelu możesz wybrać deski ryflowane dwustronnie lub jednostronnie. Dzięki temu możesz sam zdecydować, jaką powierzchnię ma mieć Twój taras – czy idealnie gładką, czy z drobnymi, równoległymi rowkami. Od Ciebie zależy również jego kolor. W asortymencie sklepów Castorama znajduje się wiele barw, które możesz łatwo dopasować do innych elementów architektury ogrodowej oraz kolorystyki budynku. W szerokiej palecie brązów i szarości z pewnością znajdziesz ten odcień, który będzie najlepiej współgrał z domem czy biurem.

                                                           

Szybki i łatwy montaż

Zależy Ci na szybkim wykonaniu prac wykończeniowych? Wybierz sprawdzone produkty! Deski tarasowe Oder można zamontować zaraz po przywiezieniu ze sklepu. Nie musisz ich dodatkowo impregnować, olejować czy lakierować, tak jak ma to miejsce w przypadku naturalnego drewna. Montaż przebiega niezwykle sprawnie – przeprowadzisz go za pomocą klipsów. Ewentualna obróbka w celu dopasowania deski do konkretnego miejsca również nie sprawi Ci żadnego problemu.

Z szerokiego asortymentu sklepu Castorama wybierz oświetlenie ogrodowe, meble tarasowe oraz inne niezbędne akcesoria, a będziesz mógł cieszyć się idealnie zaaranżowanym tarasem w gronie domowników lub przyjaciół.