Produkty

Produkty z serii Odys

Dla nowoczesnego wnętrza dobrym wyborem będą płytki ścienne Odys

Do wykończenia łazienki i wielu innych pomieszczeń w budynku będziesz potrzebował produktów z kategorii płytek ściennych. Oferta sklepów Castorama obejmuje szeroki wybór produktów. Oznacza to bogactwo kolorów, wzorów, a także innych cech właściwych danym produktom.

Płytki ścienne Odys to przede wszystkim odpowiedź na najnowsze trendy. Ich współczesny design doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Dotyczy to nie tylko gresów, ale też dekorów. Te drugie wyróżniają się oryginalnym, ale nadal dość stonowanym wzornictwem.

W ramach serii znajdziesz zarówno jasne płytki, jak i ciemne. Możesz używać ich zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Z pewnością produkty te będą odpowiednie do wnętrza urządzonego w zgodzie z nowoczesnymi trendami, ale przy zachowaniu bardziej stonowanego wystroju.

Płytki ścienne Odys – ogromny wybór wzorów dla niezdecydowanych

Nadal nie wybrałeś płytek, którymi wykończysz powierzchnię w holu czy w łazience? Odpowiedzią będzie zatem seria Odys. Płytek ściennych nie musisz wybierać takich samych dla całego pomieszczenia. W ramach tej serii znajdziesz szeroki wybór dostępnych kolorów. Z kolei szeroka oferta dekorów pozwoli Ci na przełamanie jednolitej kolorystyki wykończenia powierzchni. Seria ta będzie tym samym idealnym wyborem szczególnie dla tych osób, które zadowala wyłącznie duży wybór dostępnych produktów.

W zależności od głównej funkcji możesz liczyć na dwie najważniejsze właściwości tych płytek. Gres jest wytrzymały i charakteryzuje się niską nasiąkliwością wodną. Z kolei dekory mają rektyfikowane krawędzie. Dzięki temu produkty z tej serii sprawdzają się do łazienek, kuchni i innych miejsc, w których zależy Ci na trwałym oraz estetycznym wykończeniu.

Produkty z serii zostały wykonane tak, aby jak najlepiej spełniały swoje funkcje. Dlatego dekor jest szlifowany do wąskiej fugi, aby jak najbardziej zwiększał estetykę wykończenia. Z kolei gresy to trwałe, wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu płytki. Ich gładka, szkliwiona powierzchnia dobrze znosi też zabrudzenia.

Ze smakiem, z umiarem i z wyjątkowym wzornictwem

Seria Odys do wykańczania wnętrz jest bardzo dobrym wyborem dla osób, którym zależy na stworzeniu wyjątkowej aranżacji. W ramach serii znajdziesz produkty o zachowawczych wzorach. Możesz także wybrać wyraziste kolory lub przyciągające spojrzenia wzory. Dzięki temu zdołasz wykończyć tymi produktami cały budynek. Wystarczy, że zdecydujesz się na wybór poszczególnych produktów do danych pomieszczeń.

Nie jesteś wielbicielem fugi? Jest ona jednak potrzebna. Aby stworzyć wykończenie, które będzie trwałe, a równocześnie zwiększyć jego estetykę, możesz wybrać produkty z tej serii. Obejmuje ona dekory przeznaczone do wąskiej fugi. Ma ona wpływ nie tylko na estetykę. Ułatwia również sprzątanie łazienki.

Produkty z tej serii możesz stosować na zewnątrz i wewnątrz budynków. Tym samym taras może stać się przedłużeniem przedsionka. Wejście do budynku natomiast może być połączone kolorystycznie z gankiem czy wiatrołapem.