Produkty

Produkty z serii Oland

Czym jest kostka brukowa Oland?

Dla estetycznego i funkcjonalnego wykończenia podjazdu czy ścieżki w ogrodzie warto skorzystać z kostki brukowej. Sprawią one, że nawierzchnia będzie utwardzona, a co za tym idzie – odporna na działanie wilgoci, podmywanie czy niszczenie wskutek poruszania się samochód albo ciężkiego sprzętu ogrodowego. Seria Oland kostki brukowej to świetny wybór wszędzie tam, gdzie zależy Ci na prostym, a jednocześnie praktycznym rozwiązaniu. Wysokiej klasy betonowa kostka dostępna jest w kilku modnych kolorach.

Najważniejsze cechy produktów w serii

Kostka brukowa wykorzystywana zarówno wokół domu, jak i ogrodu musi spełniać pewne założenia. Tę serię reprezentują produkty o wysokiej klasie wytrzymałości, wykonane z betonu wibroprasowanego. Kostka jest odporna na odbarwienia wskutek kontaktu z promieniowaniem UV czy wilgocią. Seria Oland do wyłożenia podjazdów i chodników przy odpowiednim ułożeniu elementów zapobiega wyrastaniu chwastów. Możesz wykorzystać ją do wyłożenia podjazdów przy garażu, bo jest odporna na duże obciążenia.

Kostka brukowa Oland wokół domu i firmy

Wybór kostki brukowej powinien być uzależniony przede wszystkim od tego, na jakim efekcie Ci zależy. Jeśli stawiasz na prostotę, ale też elegancję i trwałość materiałów, produkty z tej serii Cię usatysfakcjonują. Kostka brukowa Oland to sposób na utwardzenie ścieżki w ogrodzie między rabatami czy wyłożenie tarasu. Dobrze dopasowując kolor do elewacji budynku, stworzysz funkcjonalną, spójną wizualnie przestrzeń wokół domu czy firmy.