Produkty

Produkty z serii Olga

Funkcjonalne drzwi jednoskrzydłowe Olga

Remontujesz lub wykańczasz mieszkanie i szukasz odpowiednich skrzydeł wewnętrznych? Szeroki wybór kolorów i modeli znajdziesz w kategorii z drzwiami jednoskrzydłowymi. Produkty te umożliwią Ci stworzenie eleganckiej, intymnej przestrzeni, którą łatwiej ogrzejesz. Pomogą Ci w tym między innymi prezentowane drzwi jednoskrzydłowe Olga.

Trwałość i elegancja

Drzwi jednoskrzydłowe Olga zostały wykonane z solidnej płyty MDF. Materiał ten sprawia, że są one odporne na uszkodzenia. Ich trwałość podnosi także zastosowana okleina z folii „finish”, która sprawia, że skrzydło niełatwo ulega zarysowaniu. Jest ono też odporne dzięki temu na działanie wilgoci. Z łatwością utrzymasz drzwi w czystości – wystarczy, że od czasu do czasu przetrzesz je wilgotną szmatką. Okleina nadaje drzwiom elegancki wygląd naturalnego drewna.

Drzwi jednoskrzydłowe Olga – szeroki wybór modeli

Seria Olga drzwi jednoskrzydłowych to szeroki wybór modeli w różnych kolorach. Znajdziesz tutaj drzwi nawiązujące do drewna orzechowego, akacjowego oraz dębu sonoma. Przygotowaliśmy modele prawo- i lewostronne. Przeszklenia w skrzydłach z tulejami oraz pokojowych wykonane są z mlecznego szkła – szyby decormat. Na prezentowaną serię składają się produkty szerokie na sześćdziesiąt, siedemdziesiąt, osiemdziesiąt i dziewięćdziesiąt centymetrów.

Drzwi z tulejami i drzwi pełne

Wśród produktów z serii Olga znajdziesz częściowo przeszklone drzwi z tulejami na dole skrzydła. W drzwiach znajduje się wąskie, pionowe okienko poziomo przedzielone szczebliną na dwie kwatery. Szyba wykonana jest z mlecznego szkła. Tuleje w dolnej części drzwi zapewniają odpowiednią wentylację pomieszczenia. Takie drzwi możesz umieścić w łazience, kuchni czy innym pomieszczeniu, gdzie ważna jest odpowiednia wymiana powietrza.

Drzwi pełne zostały w całości wykonane z płyty wiórowej. Nie mają szyb, dzięki czemu nie przepuszczają światła, a wnętrze pokoju pozostaje niewidoczne z zewnątrz. Taki model świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach gospodarczych, takich jak spiżarnia, piwnica czy strych. Drzwi pełne pozwolą Ci ukryć wnętrze pomieszczenia przed wzrokiem odwiedzających Cię gości. Pełne skrzydło to także doskonały wybór do sypialni. Zbudujesz dzięki niemu intymną atmosferę pomieszczenia. Brak przeszkleń sprawi, że nigdy więcej nie obudzi Cię światło zapalone przez domowników w sąsiednim pokoju.

Drzwi pokojowe i do każdego pomieszczenia

W tych drzwiach wąskie, wypełnione mlecznym szkłem okno rozciąga się niemal na całą ich wysokość. Jest ono podzielone szczeblinami, które tworzą cztery kwatery okienne. Ten model drzwi sprawdzi się w pokojach dziennych oraz biurach. Jeśli w Twoim przedpokoju nie ma okien, dzięki tym drzwiom będą do niego docierały promienie słoneczne, co nieco go rozjaśni.

Seria Olga drzwi do łazienek, kuchni, pokojów i biur to wewnętrzne, pojedyncze skrzydła, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Są trwałe i solidne, dzięki czemu masz pewność, że posłużą Ci przez wiele lat. Ich atrakcyjny, nawiązujący do drewna design sprawia, że świetnie komponują się z większością kolorów i pasują niemal do każdej aranżacji wnętrza.