Produkty

Produkty z serii Olmeto

Baterie Olmeto – idealne rozwiązanie dla Twojej umywalki

Gdy szukasz produktów z kategorii baterii, musisz wziąć pod uwagę to, jaki model umywalki posiadasz. Zupełnie inną baterię potrzebujesz do wykończenia modelu nablatowego a inną do umywalki wpuszczanej w blat lub naszafkowej. Dlatego zawsze weź pod uwagę, do jakiego modelu umywalki jest przeznaczony dany typ baterii.

Szukasz sposobu na nowoczesne wykończenie ceramiki łazienkowej? Baterie Olmeto z pewnością Cię zadowolą. To produkty, które umożliwią Ci dostęp do bieżącej wody. Zapewnią estetyczne i funkcjonalne wykończenie każdego typu umywalki. Znajdziesz wśród nich produkty dedykowane do klasycznych umywalek. Możesz także wybrać wyższy model przeznaczony do umywalek nablatowych. Dlatego nie szukaj dłużej, bo doskonałym wyborem będzie właśnie seria Olmeto.

Baterii nie potrzebujesz tylko do estetycznego wykończenia łazienki. Bardzo ważna jest także ich funkcjonalność. Dlatego zapewnij sobie z tymi produktami wygodny dostęp do bieżącej wody.

Baterie Olmeto – wyjątkowy design, wieloletnia gwarancja

Seria Olmeto do dozowania wody to produkty, które wyróżniają się swoim designem. Ich nowoczesny wygląd doskonale prezentuje się we współczesnych łazienkach. Dzięki nietuzinkowej wylewce każda bateria przyciąga spojrzenia. Modele te oferowane są jako gotowe zestawy do wykończenia umywalki, jaką wybrałeś do swojej łazienki.

Wyjątkową estetykę tych produktów podkreśla chromowane wykończenie. Zapewnia ono wygodne czyszczenie baterii, a także stanowi akcent dla nowoczesnego designu każdej baterii.

Seria ta obejmuje produkty z długoletnią gwarancją. Dzięki zastosowaniu mosiądzu bateriach masz pewność, że przez dziesięć lat produkt ten będzie dobrze spełniał swoje zadanie. Nie zaszkodzi mu częste użytkowanie i nieustanny kontakt z wodą. Rdza przestanie być problemem, jeśli skorzystasz z modeli dostępnych w ramach tej serii.

Swobodny strumień i brak rozchlapywania wody zapewnia ciekawie skonstruowana wylewka. Strumień wody swobodnie przepływa korytkiem. Dzięki temu unikniesz zachlapania łazienki i umywalki. Mycie rąk stanie się bardzo komfortowe.

Bateria dopasowana do Twojej umywalki – to możliwe

Jesteś fanem klasycznych umywalek naszafkowych? A może wolisz modele montowane w blacie lub na nim? Niezależnie od modelu umywalki, który posiadasz w ramach tej serii znajdziesz baterię, która z pewnością sprawdzi się w Twojej łazience.

Produkty z tej serii są dopasowane pod kątem wysokości do różnych modelów umywalek. Dzięki temu mycie rąk będzie bardzo komfortowe. Zapomnij o zbyt małej ilości miejsca na ręce i rozchlapywaniu wody z tego powodu. Każda z tych baterii zapewni Ci ogromny komfort podczas codziennych zabiegów higienicznych. Dobrze wyprofilowana wylewka nakieruje strumień wody dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Zastosowane w tych produktach rozwiązania ułatwią także czyszczenie baterii. Kamień przestanie być problemem.

Estetyczne wykończenie łazienki to nie wszystko. Produkty z tej serii pozwolą Ci także oszczędzić wodę. Dzięki temu Twoje rachunki znacznie się zmniejszą.