Produkty

Produkty z serii Onyx

Obuwie i odzież Onyx – zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Podczas prac remontowych, budowlanych czy nawet ogrodowych nietrudno o poparzenie, zmiażdżony palec u stopy bądź zranienie. Ryzyko wystąpienia takich uszkodzeń ciała zmniejszysz, zakładając specjalne ubrania ochronne, które prezentujemy w dziale z odzieżą i obuwiem. Znajdziesz w nim między innymi obuwie i odzież Onyx. Jest to seria butów ochronnych w różnych rozmiarach i wzorach, dzięki którym Twoje stopy będą zawsze bezpieczne.

Skórzane obuwie i odzież Onyx

Prezentowana seria obuwia roboczego to produkt znanej marki odzieży ochronnej – Site. Buty zaprojektowano tak, by chroniły Twoją stopę przed większością niebezpieczeństw, jakie mogą grozić Ci podczas prac budowlanych i remontowych.

Obuwie wykonano z połączenia trwałej i wytrzymałej skóry z tkaniną. Takie rozwiązanie nie tylko sprawia, że buty się nie niszczą, ale także czyni je wygodnymi w codziennym użytkowaniu. Trzewiki robocze Onyx dopasują się do stopy i nie będą powodować otarć. Dodatkowa stabilizacja kostki chroni przed jej skręceniem.

Podnoski butów zostały wzmocnione stalą, która wytrzymuje uderzenia z energią dwustu dżuli. Obuwie wyposażone jest w metalową wkładkę. Tak więc nawet jeśli przypadkowo staniesz na gwoździu czy innym ostrym przedmiocie, nie przebijesz swojej stopy. Poliuretanowa powierzchnia podeszwy nie tylko stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed przebiciem, ale także sprawia, że unikniesz poślizgnięcia. Seria Onyx chroniąca stopy podczas pracy jest wodoodporna. Nawet podczas robót w deszczu czy na podmokłym gruncie Twoje buty nie przemokną.

Zapewnij bezpieczeństwo swoim pracownikom

Prezentowana seria Onyx obuwia i odzieży klasyfikowana jest jako obuwie bezpieczne. Jeśli jesteś właścicielem firmy budowlano-remontowej, zakładu przemysłowego czy restauracji, masz obowiązek zapewnić swoim pracownikom obuwie ochronne. Buty z tej serii będą idealnym rozwiązaniem, bowiem zostały zaprojektowane tak, by chronić stopę przed różnego rodzaju uszkodzeniami, nawet przy pracy w bardzo trudnych warunkach.

Szeroki wybór rozmiarów i wygoda

Prezentowana seria to buty utrzymane w neutralnej kolorystyce, która będzie pasowała do uniformów i ubrań roboczych w każdym kolorze. Możesz wybrać trzewiki czarne lub brązowe. W naszej ofercie dostępne są rozmiary od numeru czterdzieści dwa aż do czterdzieści sześć. Z tą serią każda męska i większa damska stopa będą doskonale chronione.

Seria Onyx to buty idealne dla profesjonalistów oraz majsterkowiczów-amatorów, którzy dbają o bezpieczeństwo. Pracodawcy dzięki zakupowi tych produktów spełniają obowiązki nałożone na nich przepisami prawa. Jeśli nawet nie jesteś zawodowcem, ale samodzielnie wykonujesz prace budowlane czy remontowe, także powinieneś zaopatrzyć się w obuwie i odzież ochronną. Dzięki temu unikniesz wielu zagrożeń, które czyhają na Ciebie w warsztacie czy na placu budowy. Trzewiki Site to produkty trwałe, wytrzymałe i wygodne – to Twoja inwestycja w bezpieczeństwo na lata.