Produkty

Produkty z serii OSV

Niezbędne w każdym domu podgrzewacze wody OSV

Instalacja wodna w domu składa się z wielu niezbędnych i zależnych od siebie urządzeń. Seria OSV podgrzewaczy wody to połączenie pełnej funkcjonalności przestrzeni domowej oraz  najnowszej technologii. W tej kategorii znajdziesz podgrzewacze, które różnią się przede wszystkim pojemnością. W ten sposób dostosujesz odpowiednią wielkość do możliwości metrażowych wybranego pomieszczenia. Zamontujesz je bez przeszkód w łazience, by pobierać ciepłą wodę z prysznica, umywalki lub kilku elementów jednocześnie.

Czym wyróżniają się podgrzewacze wody OSV?

Podgrzewacze wody OSV to przede wszystkim jakość i precyzyjny dobór materiałów. Artykuły instalacyjne wykonane są z trwałej blachy stalowej i emalii ceramicznej. Połączenie sprawia, że całość odznacza się wysoką wytrzymałością na czynniki mechaniczne. Powierzchnia jest także odporna na powstawanie ognisk korozyjnych. Wbudowany sterownik ECO umożliwi Ci przy pomocy smartfona zaprogramować temperaturę wody oraz czas pracy. To zapewni Ci pełną kontrolę nad zużyciem energii i działaniem podgrzewacza.

Urządzenie, które ułatwia codzienne funkcjonowanie

Szukasz optymalnego rozwiązania, które zapewni Ci stały dostęp do ciepłej wody użytkowej bez względu na porę roku? Seria OSV do podgrzewania wody będzie alternatywą do małych i dużych pomieszczeń. Nie musisz martwić się o ilość miejsca. Ergonomiczną obudowę możesz ulokować tuż nad pralką, obok prysznica lub w szafce pod umywalką. W zależności od potrzeb dobierzesz pojemność, która wystarczy dla wszystkich domowników.