Produkty

Produkty z serii Palemon Stone

Gres Palemon – naturalne piękno i trwałość

Wykończenie podłogi to jeden z kluczowych etapów prac remontowo-budowlanych. Aby przeprowadzić je prawidłowo, wybierz jeden z szerokiej gamy produktów z kategorii gres. Dają one niezwykle naturalny efekt kamienia, dzięki któremu powierzchnia wygląda estetycznie w każdej aranżacji.

Gres Palemon to świetna alternatywa do wykończenia podłogi. Został wykonany z ceramiki odpornej na działanie szkodliwych czynników. Dzięki swojej ponadprzeciętnej wytrzymałości doskonale sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach, ale i na zewnątrz budynków. Charakteryzuje się mrozoodpornością, znakomicie nadaje się więc na każdą temperaturę i wytrzyma nawet niezbyt łaskawe warunki pogodowe podczas zimy.

 

Gres Palemon – idealne wykończenie

Podczas przeprowadzania prac wykończeniowych niezwykle ważne jest dobranie produktu odpowiedniego do własnych potrzeb i oczekiwań. Nie zapominaj, że podłoga jest powierzchnią najbardziej narażoną na plamy i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Seria Palemon do wykończenia podłóg jest jednak na to dobrze przygotowana. Sprawia, że przez długi czas możesz cieszyć się piękną i trwałą posadzką. Będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, jeśli cenisz sobie wysoką jakość wykonania.

Podłoga to powierzchnia, która utworzona raz, służy nawet kilkadziesiąt lat. Patrzysz na nią każdego dnia, jej estetyka powinna więc być nienaganna. Każda nierówność wpłynie na finalny efekt aranżacji. Seria Palemon gresów szkliwionych oferuje Ci modele, które zostały poddane procesowi rektyfikacji. Dzięki temu każda płytka jest idealnie równa, co znacznie ułatwia wyłożenie całej powierzchni. Jednocześnie przyspiesza postęp prac, a Ty możesz po krótkim czasie cieszyć się idealną podłogą.

 

Wytrzymałość i świetny wygląd na co dzień

Dbasz o spójność całego domu czy mieszkania? Szukasz wykończenia, które sprawdzi się jednocześnie w kuchni i na tarasie? Gres został poddany szkliwieniu, dzięki czemu zyskał dodatkową ochronę przed uszkodzeniami. Niestraszne mu więc zarysowania, co czyni z niego idealny wybór, zwłaszcza do wykończenia podłóg zewnętrznych. Ciężkie meble lub spiczaste obcasy nie pozostawią śladu na powierzchni. Co więcej, gres jest jednocześnie odporny na działanie wody. W kontakcie z cieczą podłoga pozostanie nienaruszona i nie odbarwi się. Dzięki temu możesz położyć gres w kuchni lub łazience, a także na tarasie i balkonie.

Zależy Ci na wprowadzeniu do swoich pomieszczeń naturalnych akcentów? Gres idealnie się do tego nada! Będzie doskonale się prezentować zwłaszcza w aranżacjach inspirowanych przyrodą. Świetnie koresponduje ze stylem skandynawskim i prowansalskim. W naszej ofercie znajdziesz modele zróżnicowane pod względem odcieni i rozmiarów. Nowoczesna szarość lub złamana biel pięknie wpasowują się w różnorodne wystroje. Szukasz także innych rozwiązań do wykończenia swojej podłogi? Potrzebujesz akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia prac? Skorzystaj z bogatej oferty sklepu Castorama i znajdź produkty dla siebie!