Produkty

Produkty z serii Palermo

Donice Palermo – ciekawy element aranżacji tarasu

Na tarasie ważne są nie tylko kwiaty, lecz także elementy, które tworzą z nimi piękną kompozycję. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór donic w rozmaitych rozmiarach oraz kolorach. Wybieraj spośród głębokich modeli, które sprawdzą się do wyższych roślin, oraz płytszych – zastosujesz je nie tylko w ogrodzie, lecz także na balkonie lub w domu. Donice Palermo to również produkty z praktyczną podstawką – zapobiegnie ona rozlaniu się wody na półkę lub parapet.

Doniczki z serii Palermo – jakie są ich zalety?

Seria Palermo do uprawy roślin wyróżnia się wytrzymałością – uzyskano ją dzięki wyprodukowaniu donic z ceramiki. Materiał sprawia, że modele zastosujesz bez obaw na zewnątrz, ale posłużą Ci również w kuchni do zasiania ulubionych ziół. Owalne donice są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, co ułatwi dopasowanie ich do planowanej aranżacji tarasu lub balkonu. Wybieraj spośród odcieni cappuccino, czerni oraz brązu.

Donice Palermo – dlaczego warto je wybrać?

Marzysz o szybkiej zmianie wystroju przestrzeni przed domem? Chcesz uatrakcyjnić wygląd tarasu lub balkonu bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu? Seria Palermo donic pomoże Ci to zrobić dzięki swojemu niepowtarzalnemu designowi, który nawiązuje do tradycyjnego wystroju. Ceramiczne modele pozwolą na przełamanie nowoczesnej stylistyki i zaaranżowanie niebanalnej przestrzeni. Duża waga produktów rozwiąże problem z wywracaniem się donic wskutek silnego wiatru.