Produkty

Produkty z serii Pama

Rolety Pama

Chroń swoje wnętrza przed nadmiernym słońcem i wzrokiem wścibskich przechodniów dzięki zamontowaniu na oknach produktów, które znajdziesz w kategorii rolety. Jeśli zdecydujesz się na serię Pama, zyskasz ochronę nie tylko przed wzrokiem z zewnątrz, ale także przed nagrzewaniem pomieszczeń.

Elegancka i użyteczna – taka jest seria Pama. Rolety, które prezentujemy pozwolą Ci ochronić wnętrze domu przed wzrokiem z zewnątrz. Zabezpieczą przed nadmiarem światła słonecznego oraz wychłodzeniem pomieszczeń w zimie. To niezwykle ciekawa innowacyjna alternatywa dla tradycyjnych firanek i zasłon. Dzięki nim zapewnisz sobie prywatność oraz odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach. Prezentowane tutaj rolety mogą być stosowane na przeszklonych tarasach, w salonach, biurach, hotelach czy salach konferencyjnych.

Znajdź odpowiednią roletę

Seria Pama to rolety o gładkiej powierzchni dostępne w dwóch kolorach: białym i brązowym. Taka kolorystyka czyni je uniwersalnymi. Będą doskonale wyglądały w połączeniu z każdym kolorem ścian czy framug okiennych. Możesz wybrać je zarówno do pomieszczeń biurowych, jak i salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, kuchni czy łazienki. Wszędzie będą wyglądały dobrze. Stanowią elegancką, acz minimalistyczną ozdobę okna, dzięki temu możesz zamontować je w każdym pomieszczeniu niezależnie od stylu, w którym zostało ono urządzone.

Rolety Pama dostępne w naszej ofercie perfekcyjnie sprawdzają się jako produkt stosowany do przesłaniania okien pokojowych i balkonowych. Znajdziesz tutaj produkty w różnych rozmiarach. Najwęższe rolety dostępne na naszej stronie mają szerokość czterdziestu centymetrów, najszersze – stu osiemdziesięciu. Takie bogactwo rozmiarów pozwoli Ci mieć pewność, że wśród rolet Pama znajdziesz model pasujący do Twojego okna.

Ta linia rolet to produkty nieprzeźroczyste, dzięki temu przy ich pomocy zaciemnisz pomieszczenia, nie pozwalając promieniom słonecznym budzić Cię zbyt wcześnie rano. Zarówno w dzień, jak i w nocy będą doskonałą ochroną przed wzrokiem osób z zewnątrz.

Wśród modeli w tej serii znajdziesz zarówno takie, które wymagają wywiercenia otworów, aby skutecznie je zamontować, jak i umożliwiające bezinwazyjną instalację. Sam montaż nie jest skomplikowany, dlatego nie wymaga dużych umiejętności. Z pewnością poradzisz sobie z nim samodzielnie.

Rolety Pama – termoizolacja Twoich pomieszczeń

Seria Pama rolet termicznych to produkty, które zapewnią odpowiedni mikroklimat w Twoich pomieszczeniach, niezależnie od panującej na zewnątrz aury. Latem uchronią Twoje pomieszczenia przed nagrzewaniem i nadmiernym słońcem, zapewniają przyjemny chłód w domu. Zimą będą stanowiły barierę zabezpieczającą przed zimnem i wychłodzeniem pomieszczeń. Dzięki temu Twoje pokoje staną się cieplejsze. Zabezpieczenie przed ucieczką ciepła sprawia, że potrzeba mniej energii do ogrzania pomieszczeń, co przekłada się pozytywnie na domowy budżet. Płacisz mniej za ogrzewanie.