Produkty

Produkty z serii Pareto Lux

Drzwi wewnątrzklatkowe Pareto Lux – bezpieczeństwo i estetyka w jednym

Aby ograniczyć dostęp do swojego mieszkania, skorzystaj z produktów z kategorii drzwi wewnątrzklatkowych. Wśród nich znajdziesz skrzydła dostępne w wielu rozmiarach, a także otwierające się na różne strony. Pozwoli Ci to na wykończenie mieszkania w sposób estetyczny, a przy tym bezpieczny. Jeśli szukasz wyjątkowo dekoracyjnych rozwiązań, dobrym wyborem dla Ciebie będzie seria Pareto Lux.

Drzwi wewnątrzklatkowych możesz użyć w każdej zabudowie wielorodzinnej. Sprawdzą się do wykończenia apartamentu, a także kawalerki. Nie ma znaczenia metraż Twojego mieszkania. W każdej sytuacji możesz zadbać o to, aby wejście do niego prezentowało się bardzo estetycznie.

Skrzydła drzwiowe oferowane są jako komplet wraz ze wszystkimi elementami potrzebnymi do montażu. Wśród nich znajdziesz futryny, zamki, a nawet klamki. Innymi słowy to w pełni kompletny produkt, który zadba o bezpieczeństwo Twojego mienia. Zadowoli również najbardziej wymagających estetów.

Drzwi wewnątrzklatkowe Pareto Lux – klasyczne wzornictwo, nowoczesne zabezpieczenia

Seria Pareto Lux do zabezpieczania wejścia do mieszkań to zbiór wyjątkowych produktów. W ramach serii znajdziesz bardzo duży wybór modeli drzwi. Różnią się od siebie rozmiarem, a także sposobem czy też stroną otwierania. W ramach tej serii znajdziesz również drzwi dostępne w szerokiej ofercie kolorystycznej. Wśród dostępnych odcieni do wyboru masz zarówno klasyczne ciepłe brązy, jak i nowoczesne szarości. Innymi słowy, oferta obejmuje tak duży wybór drzwi, że z pewnością znajdziesz model idealny do wykończenia wejścia do Twojego mieszkania.

Estetyczne wykończenie to cecha, która wyróżnia te modele. Skrzydła z elementami ozdobnymi prezentują się wytwornie i oryginalnie. Dlatego też staną się prawdziwą ozdobą każdej klatki w zabudowie wielorodzinnej. Równocześnie jednak to produkty o dużej trwałości. Wykończono je okleiną w trzech kolorach. Jest ona odporna na zarysowania. Dzięki temu drzwi posłużą Ci przez długi czas i na wiele lat zachowają swój pierwotny wygląd.

Dlaczego drzwi wejściowe mają tak duże znaczenie?

Wydaje Ci się, że domofon i zamykane drzwi do klatki zapewnią bezpieczeństwo Twojemu mieszkaniu? Nic bardziej mylnego. Wykorzystaj drzwi wewnątrzklatkowe Pareto Lux, które w znacznie lepszym stopniu uchronią Cię przed kradzieżą. To wytrzymałe, stworzone z mocnych materiałów skrzydła, które bez trudu osadzisz w futrynie. Dzięki temu ograniczysz dostęp do mieszkania niepożądanym osobom. Co więcej, skrzydła są wyposażone w zamki na klucz. Będą dodatkowym bardzo skutecznym zabezpieczeniem.

Nie musisz szukać pasujących do siebie elementów wykończeniowych do drzwi. Produkty z tej serii są oferowane w zestawie. W jego skład wchodzi wszystko, co jest Ci potrzebne do montażu. Nie będziesz zatem musiał szukać elementów, które pasują do Twojego skrzydła. Od razu masz klamki, akcesoria montażowe, a nawet idealnie dopasowaną futrynę. Nie można zapomnieć również o zamkach, które znajdziesz w komplecie. Wszystko to pozwoli Ci wykonać montaż znacznie szybciej i lepiej.