Produkty

Produkty z serii Parma

Baterie łazienkowe Parma do nowoczesnych wnętrz

Funkcjonalna łazienka to ta, w której każdy element jest estetyczny i praktyczny zarazem. Dlatego poświęć czas podczas wyboru produktów z kategorii baterii łazienkowych. Do nowoczesnych wnętrz dobrym wyborem będzie szczególnie seria Parma. Baterii łazienkowych stojących, ściennych, a także zestawów prysznicowych możesz szukać w ramach jednej serii. W ten sposób zdołasz stworzyć harmonijny wystrój, w którym każdy element do siebie pasuje. Co więcej, w ramach tej serii znajdziesz zarówno baterie stojące umywalkowe wysokie, jak i niskie, a także modele ścienne dedykowane pod prysznic.

Produkty z tej serii to elementy o bardzo nowoczesnym wyglądzie. Ich design oraz wyrazisty kolor pozwolą na stworzenie eleganckiego, nowoczesnego wnętrza. Baterie te posłużą Ci do estetycznego, a także funkcjonalnego wykończenia ceramiki łazienkowej. Dzięki nim zapewnisz sobie dostęp do bieżącej wody w umywalce nablatowej oraz innych jej rodzajów. Zdołasz także wykończyć kabinę prysznicową. Wszystko to zapewni komfort podczas zabiegów pielęgnacyjnych.

Baterie łazienkowe Parma o wyjątkowej estetyce i dużej trwałości

Seria Parma do wykańczania ceramiki łazienkowej oferuje kompleksowe zestawy. Oznacza to, że w jej ramach znajdziesz elementy do wykończenia każdego rodzaju ceramiki łazienkowej, które wymagają montażu baterii. Dodatkowo możesz dopasować produkt zarówno do umywalki wpuszczanej w blat, jak i nablatowej.

Produkty z tej serii cechuje również duża trwałość. Są wykonane z mosiądzu, który bardzo dobrze znosi kontakt z wodą. Dzięki temu możesz zapomnieć o rdzy. Ta natomiast nie tylko doprowadziłaby do uszkodzenia korozji. Mogłaby także zanieczyszczać wodę, której używasz do mycia.

Produkty z tej serii zostały pokryte powłoką galwaniczną. Zapewnia im estetyczny wygląd na długi czas. Czarna farba nie będzie się łuszczyła z powodu rdzy. Baterie natomiast zachowają swój wygląd na długi czas nawet przy długotrwałym oraz intensywnym użytkowaniu.

Bieżąca woda, której potrzebujesz w łazience

Trudno wyobrazić sobie łazienkę, w której dostęp do bieżącej wody jest utrudniony. Nie musisz obawiać się podobnej sytuacji, jeśli skorzystasz z produktów z omawianej serii. Baterie łazienkowe Parma to przede wszystkim wygodny dostęp do wody w Twojej łazience. Dzięki nim możesz zapewnić sobie funkcjonalne wykończenie każdego typu umywalki niezależnie od jej rodzaju, sposobu montażu i rozmiarów.

Szukasz funkcjonalnego produktu do kabiny prysznicowej? Odpowiednie produkty również znajdziesz w ramach tej serii. Obejmuje ona zarówno baterie prysznicową, jak i kompletny zestaw do kabin prysznicowych. Dzięki rozwiązaniu podtynkowemu stworzysz w pełni nowoczesną kabinę o dużej funkcjonalności. Będzie ona także idealna do mniejszych łazienek, ponieważ wystające elementy zestawu prysznicowego nie zabiorą przestrzeni w kabinie. W ten sposób skutecznie zadbasz o komfort podczas codziennej kąpieli. Takie gotowe zestawy przyspieszą także wykańczanie łazienki. Nie będziesz musiał poświęcać czasu na wybór i zakup poszczególnych elementów.