Produkty

Produkty z serii Phonique

Płytki ścienne Phonique – dla nowoczesnego wnętrza w Twoim domu

Współczesne trendy rządzą się określonymi prawami. Jeśli chcesz stworzyć wystrój na miarę współczesnych czasów, skorzystaj z produktów z kategorii płytek ściennych. Ich ogromny wybór znacznie ułatwi Ci wykończenie ścian w domu. Pamiętaj, że nie tylko w łazience płytki będą prezentowały się bardzo efektownie. Możliwości ich aranżacji są znacznie większe.

Płytki ścienne Phonique są bardzo ciekawym produktem o wzorze imitującym strukturę betonu. Dzięki temu doskonale wpisują się we współczesne wnętrza. Jeśli chcesz stworzyć nowoczesną aranżację, będzie to z pewnością dobry wybór. Produkty z tej serii nadadzą się także do łazienek utrzymanych w eleganckim czy też minimalistycznym stylu.

Seria ta obejmuje nie tylko płytki ścienne o jednolitym kolorze. W jej ramach możesz także wybierać z kilku dostępnych wzorów dekorów. Do Twojej dyspozycji pozostają dekory o gładkiej powierzchni i nadrukowanym wzorze, a także te, których powierzchnia jest wyżłobiona.

Wyjątkowe dekory, które odmienią każde wnętrze

Zależy Ci na przełamaniu jednolitych ścian? Możesz zatem wybrać produkty, które obejmuje seria Phonique. Płytek ściennych z tej serii znajdziesz co najmniej kilka rodzajów. Na szczególną uwagę zasługują dekory. Są idealnie dopasowane do ogólnego charakteru tej serii. Dlatego będą tworzyły z pozostałymi płytkami spójną całość. Równocześnie dekory wyróżniają się na tle jednolitej powierzchni ścian. Znajdziesz wśród nich elementy o gładkiej powierzchni z nadrukowanym geometrycznym wzorem. Możesz także wybrać dekory żłobione, których struktura przyciąga spojrzenia. Wszystkie one natomiast pozwolą Ci na stworzenie wyjątkowego wnętrza.

Wysoka jakość wykonania to wyznacznik produktów, które obejmuje omawiana seria. Wykonane są z ceramiki, która podkreśla elegancki charakter płytek. Dodatkowo zapewnia ich trwałość. Jako wykończenie ścian sprawdza się lepiej niż farby. Dodadzą estetyki w każdym pomieszczeniu. Co więcej, będą odpowiednie również do łazienki. Matowe wykończenie tych płytek oraz szary kolor dodają im bardzo eleganckiego i nowoczesnego charakteru.

Płytki ścienne Phonique – wykończenie o dużej trwałości i estetyce

Seria Phonique do wykańczania ścian obejmuje duży wybór materiałów, które pozwolą Ci na stworzenie wyjątkowego wnętrza. Produkty z tej serii nadadzą się do współczesnych aranżacji. Dzięki nim będziesz w stanie dodatkowo zabezpieczyć ścianę przed uszkodzeniami. Dlatego sprawdzą się np. na powierzchni stworzonej kabiny prysznicowej czy nad wanną. Znacznie lepiej będą izolowały przed wodą, która mogłaby uszkodzić farbę. Dlatego produkty te będą odpowiednim wyborem do pomieszczeń, w których panuje większa wilgotność.

Nawet najlepsza farba nie będzie tak dobrą imitacją betonu, jak płytki ceramiczne. Dlatego, jeśli zafascynował Cię ten trend i chcesz go zastosować, zdecyduj się na płytki. To one umożliwią Ci stworzenie najmodniejszych aranżacji. Nie będą wymagały także dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Zamiast żmudnego tworzenia efektu na ścianie, wystarczy przykleić do ściany płytki wraz z wyjątkowymi dekorami z tej serii.