Produkty

Produkty z serii Pibrock

Poznaj abażury Pibrock

Nieosłonięte żarówki lub świetlówki w lampach czy kinkietach mogą oślepiać znajdujące się ich pobliżu osoby. Dlatego w wielu lampach o różnym charakterze stosuje się osłony z abażurów. W tej grupie znajdują się produkty, które służą do osłony lamp wiszących i stojących. Wszystkie elementy mają kształt tuby o sporej wysokości otwartej na obu końcach. Pozwoli Ci to skierować strumień światła bezpośrednio w dół lub górę. Dzięki nim pomieszczenie oświetlisz w sposób funkcjonalny i komfortowy dla użytkowników.

 

Wszystkie abażury Pibrock zostały wykonane z trwałych materiałów. Do produkcji tuby została wykorzystana tkanina o gęstym splocie, a na krawędziach znajdują się metalowe wzmocnienia. Dzięki temu produkty znakomicie poradzą sobie na każdej konstrukcji lampy. Możesz umieścić je wewnątrz pomieszczenia o dowolnym charakterze. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i obiektach biurowych lub usługowych.

 

Charakterystyczne abażury Pibrock

Osłony do lamp oświetleniowych często stanowią jeden z istotnych elementów dekoracyjnych. Seria Pibrock abażurów do wnętrz to produkty o wyjątkowym wyglądzie. Zachwycą Cię przede wszystkim prostą stylistyką i brakiem intensywnych ozdób. Największą dekoracją tych wyrobów jest ich naturalna forma i kształt. Docenisz to, jeśli urządzasz wnętrze w jednej z minimalistycznych stylistyk.

 

Jeśli zainteresują Cię abażury, z pewnością zauważysz także ich zróżnicowaną kolorystykę. Każdy wyrób ma gładki deseń, który nie zawiera żadnego wzoru czy znaku wodnego. Po włączeniu żarówki dostrzeżesz jedynie splot tkaniny. Kilka wariantów kolorystycznych w pastelowych i mocniejszych barwach sprawi, że z łatwością dopasujesz abażur do potrzeb Twojej aranżacji.

 

Również tkanina, z jakiej zostały wykonane wszystkie produkty, zasługuje na Twoją uwagę. Wyróżnia się doskonałym dopasowaniem materiału do potrzeb tego elementu. Nie zniszczy się pod wpływem wysokiej temperatury, którą wytwarza żarówka. Dodatkowo wykazuje się także sporą odpornością na wilgoć. Dzięki temu łatwo zetrzesz z niej kurz nawet za pomocą mokrej szmatki.

 

Kiedy będą potrzebne abażury Pibrock?

Prosta konstrukcja produktów z tej grupy nie sprawi Ci trudności montażowych. Seria Pibrock do wykończenia lamp to zbiór abażurów potrzebnych w czasie planowania aranżacji. Zwróć na nią uwagę, jeśli wykańczasz nowy budynek. Produkty możesz dopasować kolorystycznie do charakteru wnętrza. Dzięki temu nie tylko zwiększą funkcjonalność pomieszczenia, ale także dopełnią jego aranżacji. Staną się cennymi dodatkami dekoracyjnymi podkreślającymi styl wnętrza.

 

Wymiana abażurów na lampach to także jeden z najłatwiejszych sposobów na zmianę wyglądu pomieszczenia. Jeśli zabierasz się za remont i nie chcesz przeprowadzać kosztownych prac, zdecyduj się na produkty z serii Pibrock. Te elementy możesz także zamontować w miejsce zniszczonych lub niefunkcjonalnych elementów osłonowych. Szybka wymiana w dowolnym typie lampy pozwoli Ci wprowadzić do wnętrza więcej komfortu i podkreślić nowoczesną aranżację.