Produkty

Produkty z serii Pineta

Wyjątkowo oryginalne płytki ścienne Pineta

Odpowiednie wykończenie to coś więcej niż zabezpieczenie powierzchni ścian czy podłogi przed uszkodzeniem. To również dekoracja sama w sobie. Dlatego już teraz skorzystaj z produktów z kategorii płytek ściennych. Wśród nich znajdziesz wyjątkowe wzory, ogromny wybór dostępnych kolorów, a także dziesiątki możliwych aranżacji. Dla wielbicieli nowoczesnego designu natomiast dobrym wyborem będzie seria Pineta.

Płytek ściennych z tej serii możesz użyć do wykończenia wielu wnętrz. Sprawdzą się w holu, w kuchni oraz przede wszystkim w łazience. Dzięki nim stworzysz wyjątkowe wykończenie ściany. Dodatkowo będzie to wykończenie o dużej wytrzymałości oraz wieloletniej trwałości.

Seria ta jest idealnym wyborem dla zwolenników oryginalnych wzorów. Szczególnie dekory, których znajdziesz kilka, umożliwiają stworzenie oryginalnego wykończenia. W połączeniu z glazurą są idealnym produktem do pokrycia ścian w pomieszczeniu. Jeśli zatem szukasz ciekawego sposobu na wykończenie pomieszczenia, produkty z tej serii z pewnością Cię nie zawiodą.

Wybór, który Cię zachwyci

Płytki ścienne Pineta są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Jednak to przede wszystkim dekory wyróżniają tę serię na tle innych. Wśród dekorów znajdziesz zarówno subtelne modele o delikatnym wzorze, jak i wyraziste płytki. Te ostatnie wyróżniają się geometrycznymi wzorami. Będą wyjątkową ozdobą każdego wnętrza. Pozwolą również na przełamanie monotonnego wykończenia powierzchni.

Produkty z tej serii zostały wykonane z ceramiki. Ten wytrzymały materiał dobrze znosi wpływ większej wilgoci, która panuje np. w łazienkach. Materiał wykonania potwierdza wysoką jakość wykonania tych produktów. Ich wykończenie, dostępne wzory oraz kolorystyka zapewniają wyjątkowe możliwości aranżacyjne. Dodatkowo różnorodność dostępnych produktów sprawia, że znacznie łatwiej wykonać wykończenie w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu oraz z wydzieleniem stref.

Płytki ścienne Pineta – elegancja również w niewielkich wnętrzach

Wykończenie niewielkiej łazienki nie jest łatwe. Materiał musisz dobierać nie tylko pod kątem jego parametrów technicznych. Istotny jest również wygląd płytek. W tej sytuacji dobrym wyborem jest seria Pineta do wykańczania wnętrz. W jej ramach znajdziesz jasne płytki, które nie spowodują optycznego pomniejszenia wnętrza. Z kolei dzięki dekorom zdołasz stworzyć wykończenie, które samo w sobie będzie dekoracją. Unikniesz tym samym montażu zbędnych dekoracji, które w pomieszczeniu o małym metrażu spowodowałyby wrażenie bałaganu.

Produkty z tej serii są trwałe. Tym samym umożliwią Ci stworzenie powierzchni odpornej na codzienne użytkowanie. Znacznie lepiej niż farba zniosą upływ czasu. Dzięki temu na długi czas zapomnisz o remoncie. To natomiast przełoży się ostatecznie na oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz również obawiać się, że po jakimś czasie płytki zmienią swój kolor. Z pewnością zachowają na długi czas pierwotny wygląd. Wyczyszczenie ich pozwoli Ci cieszyć się wyglądem tych produktów niczym w dniu zakupu.