Produkty

Produkty z serii Plain

Nie znaleziono pasujących produktów.

Gres Plain na Twojej podłodze

Piękna, zupełnie gładka podłoga marzy się wielu osobom remontującym dom. To osiągalny efekt, jeśli wykorzystasz gres, który będzie dobrany adekwatnie do Twoich potrzeb i oczekiwań względem koloru. Tego rodzaju podłoga jest prosta w konserwacji, nie wymaga specjalnej impregnacji po ułożeniu, a dodatkowo prezentuje się bardzo elegancko. Jest przy tym również zdecydowanie trwalsza niż podłogi z drewna i mniej wymagająca niż posadzki kamienne.

Gres Plain to świetny przykład produktu, dzięki któremu możesz wykończyć podłogę w domu i wokół niego z użyciem modnym kolorów. Płytki ceramiczne z tej kolekcji dostępne są w jednolitym kolorze. To odcienie bieli i szarości przygotowane na elementach o dwóch rozmiarach. Płytki są szkliwione, co znacznie podnosi ich wytrzymałość i odporność. Matowe, satynowe wykończenie elegancko się prezentuje. Produkt jest antypoślizgowy. Różne klasy ścieralności sprawiają, że będzie dobrym wyborem do różnych pomieszczeń.

Zalety gresu w domu i biurze

Jeśli zależy Ci na tym, aby podłoga prezentowała się estetycznie i elegancko, bez zbędnych akcentów kolorystycznych czy wzorów, gres z tej kolekcji będzie świetnym wyborem. Stonowane kolory – od bieli po szarość – bardzo dobrze wyglądają w pomieszczeniach mieszkalnych, a także biurach czy gabinetach. Są wykonane z dbałością o estetykę, a dzięki satynowemu wykończeniu prezentują się niezwykle stylowo. Dzięki różnym rozmiarom dobierzesz takie płytki, które będą pasowały do danego pomieszczenia. Ta kolekcja szczególnie dobrze prezentuje się we wnętrzach nowoczesnych – na przykład w aranżacji skandynawskiej – a także wszędzie tam, gdzie podstawowym walorem estetycznym jest wrażenie czystości.

Seria Plain gresu to świetny wybór z uwagi na jej właściwości fizyczne. Ceramika jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki szkliwieniu nawet rozlanie płynów nie sprawi, że na powierzchni płytek pojawią się nieestetyczne plamy. Gres dostępny jest w kilku klasach ścieralności, dopasowanych do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu oraz intensywności użytkowania. Antypoślizgowa powierzchnia zapobiega przypadkowemu upadkowi zwłaszcza w sytuacji, gdy podłoga jest mokra.

Jak wykorzystać gres Plain w domu i biurze?

Przede wszystkim, jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej kolekcji gresu, musisz dopasować konkretne płytki do intensywności użytkowania wnętrza. Klasa druga to dobry wybór, jeśli chcesz wykończyć podłogę w salonie, sypialni albo pokoju dziecięcym – wszędzie tam, gdzie poruszasz się w miękkim obuwiu lub boso. Klasa trzecia będzie idealna do większości wnętrz, w tym kuchni i łazienek, pomijając jedynie strefę tuż przy drzwiach wejściowych. Z użyciem klasy czwartej wyłożysz nie tylko hol, ale też schody zewnętrzne czy taras. Możesz tych płytek użyć również do przygotowania podłogi w biurze lub budynku użyteczności publicznej.

Dzięki szkliwieniu seria Plain do tworzenia aranżacji podłóg i tarasów sprawdzi się też we wnętrzach o większej wilgotności, na przykład w kuchniach lub łazienkach. Jest trwały i nienasiąkliwy, dzięki czemu na jego powierzchni nie powstają nieestetyczne zacieki i plamy spowodowane rozlanym płynem.