Produkty

Produkty z serii Pointer

Spodnie robocze – popraw komfort swojej pracy

Do pracy fizycznej należy się odpowiednio przygotować. Na pewno wiesz jak ważny jest odpowiedni ubiór. Czasami wystarczy stary, powyciągany dres. Czasami jednak będziesz musiał poszukać odpowiednich  produktów z kategorii  spodni.

Spodnie Pointer to spodnie idealne do prac remontowo-budowlanych. Nadadzą się też do prac w warsztacie i ogrodzie. Będą odpowiednie nawet podczas letnich upałów. Dzięki temu nie będziesz musiał odkładać koniecznych prac i w pełni wykorzystasz piękną pogodę.

Spodnie Pointer – nie daj się upałom!

Prace ogrodowe, remontowo-budowlane lub warsztatowe mogą być przyjemne. Nawet podczas wysokich temperatur. Wszystko zależy od odpowiedniego ubioru. Doskonale rozumie to seria Pointer.

Spodni z serii możesz używać nawet podczas wysokich temperatur. Są wykonane z lekkiej, oddychającej tkaniny. W razie potrzeby możesz odpiąć nogawki. Wszystko to dla Twojego wysokiego komfortu podczas pracy. Spodnie są też bardzo wytrzymałe i doskonale ochronią Twoją skórę przed zadrapaniami i uszkodzeniami.

Remont podczas upału? Załóż dobre spodnie!

Prace fizyczne wykonywane podczas upałów nie należą do najbardziej komfortowych. Na pewno doskonale to wiesz. W takich warunkach bardzo łatwo o nieprzyjemne i niebezpieczne przegrzanie. Unikniesz tego z serią Pointer.

Letnie spodnie robocze muszą być lekkie i oddychające. Nie mogą jednak tracić na swej odporności – nadal muszą być bardzo wytrzymałe. Takie są właśnie produkty z serii Pointer. W razie konieczności odepniesz też nogawki. Na pewno nie będzie Ci w nich zbyt gorąco. Będziesz też miał pod ręką wszystkie konieczne narzędzia, schowasz je wygodnie w licznych kieszeniach.