Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty

Produkty z serii Poppit

Montaż półek nie taki straszny! Wykorzystaj listwy

Odpowiedni montaż półek dla niedoświadczonego oka może jawić się jako bardzo trudny. Na szczęście wcale tak nie musi być. Wystarczy skorzystać z pomocy produktów z kategorii wsporników.  Jeśli o tym myślisz to powinny Cię zainteresować  produkty z serii Poppit. Przytwierdzenie mebla do ściany dzięki nim będzie bardzo proste.

Zapomnij o trudach montażu. Zrób to szybko i bezproblemowo. Dzięki produktom z serii osiągniesz nie tylko trwały, ale też bardzo elegancki efekt.

Wsporniki Poppit – pomoc w trwałym i eleganckim systemie przechowywania

Montaż półek wcale nie musi być trudny i pracochłonny. Ułatwią go wsporniki Poppit. To produkty niezwykle trwałe i eleganckie. Każda półka będzie wyglądać na nich dobrze. Zniknie też problem wszelkich krzywizn i nierówności.

Listwy są modułowe, przez to dopasują się do każdego rodzaju ścian. Cechują się też różną długością, przez co bardzo łatwo dobrać odpowiedni produkt. Tak, by całkiem sprawdził się w swojej roli i ułatwił system przechowywania.

Zapomnij o chwiejnych, krzywo powieszonych półkach! Użyj wsporników!

Krzywo powieszone lub rozchwiane półki? Dziurawe ściany, które nie wytrzymują ich montażu? To może być już dla Ciebie przeszłość. Pomogą Ci w tym produkty z serii Poppit. Wsporników z serii możesz z powodzeniem używać do udanego montażu.

Modułowe, o zróżnicowanej długości, dostępne w wersji pojedynczej i podwójnej wsporniki pomogą Ci stworzyć inteligentny i nowoczesny system przechowywania, który możesz dowolnie zmieniać według Twoich potrzeb.