Produkty

Produkty z serii Poprock

Panele podłogowe winylowe Poprock – piękne wykończenie

Czy przebywając w danym pomieszczeniu cenisz sobie zarówno jego funkcjonalność, jak i estetykę wykończenia? Jeśli tak, obie te potrzeby za jednym zamachem spełnią produkty z kategorii paneli podłogowych winylowych. Prezentują się równie elegancko co klasyczny parkiet czy płytki, ale są dla nich ekonomiczną i wytrzymałą alternatywą.

Panele winylowe Poprock posłużą Ci do wykończenia pomieszczeń w Twoim domu. Idealnie sprawdzą się we wnętrzach o małej lub średniej intensywności użytkowania. Ich gładka, wolna od drzazg i porów powierzchnia świetnie się prezentuje. To dzięki tym właściwościom produkt zapewnia Ci łatwe usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, co przyczynia się do utrzymania posadzki w świetnym stanie przez długi czas.

Niestraszne im wilgoć i zarysowania

Seria Poprock do pomieszczeń mieszkalnych skupia panele o różnorodnej kolorystyce. Ich wielkim atutem jest atrakcyjny wygląd – możesz wybierać nie tylko spośród tradycyjnych motywów naturalnego drewna. W tej serii znajdują się też modele przywodzące na myśl marokańskie płytki, kamień lub beton. Idealnie sprawdzą się więc w domu czy mieszkaniu każdego, kto ceni sobie niesztampowe rozwiązania i świadomie podejmuje decyzje dotyczące aranżacji pomieszczeń. Szeroki wybór wzorów i rozmiarów sprawia, że z pewnością znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Każdy, kto wybiera akcesoria do wykończenia wnętrz, zdaje sobie sprawę, że piękny wygląd to nie wszystko. Panele są na co dzień narażone na zarysowania od obcasów, plamy z jedzenia i kosmetyków oraz inne szkodliwe czynniki. Seria Poprock charakteryzuje się sporą wytrzymałością, jeżeli chodzi o tego typu uszkodzenia i zanieczyszczenia. Dodatkowym atutem jest to, że panele z tej serii zostały objęte pięcioletnią gwarancją producenta.

Panele winylowe Poprock – niezmiennie świetny wygląd

Lubisz, kiedy raz kupione rzeczy służą Ci przez dłuższy czas? Seria Poprock paneli winylowych przypadnie Ci do gustu. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości tworzywa PVC panele te wyróżniają się odpornością na promieniowanie UV oraz wilgoć. Możesz więc zastosować je nawet w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach i regularnie je czyścić. Ich kolory pozostaną tak intensywne, jak pierwszego dnia – nie spłowieją ani nie zżółkną.

Jeżeli z kolei zależy Ci na intuicyjnym i bezproblemowym montażu, do produktów z serii Poprock przekona Cię zastosowanie samoprzylepnej warstwy. Dzięki temu rozwiązaniu położenie paneli jest intuicyjne i trwa tylko chwilę – wystarczy, że dokładnie oczyścisz powierzchnię i zdejmiesz z elementu ochronną folię. Możesz więc przeprowadzić remont samodzielnie, nie trwoniąc na niego wiele czasu i wysiłku. Efektem jest równomierna powierzchnia, z której aż chce się korzystać!

Do prawidłowego przeprowadzenia prac zapewnij sobie przydatne akcesoria. Wszelkie nożyki, podkłady i inne narzędzia odnajdziesz w szerokim asortymencie supermarketu Castorama. Zasięgnij opinii ekspertów i ciesz się piękną podłogą przez wiele lat!