Produkty

Produkty z serii Porto

Wycieraczki Porto – charakterystyka

Używanie wycieraczek do oczyszczania czy osuszania obuwia jest naturalnym elementem dbania o porządek wewnątrz domu czy mieszkania. Nie oznacza to wcale, że stosowane do tego produkty muszą być nieciekawe i nudne. Wycieraczki Porto cechują się nie tylko dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ale również ciekawym wzornictwem. Kwiaty, motywy orientalne, geometryczne zdobienia – bez trudu znajdziesz wycieraczkę, która będzie Ci się podobała.

Jak dobierać wycieraczki?

Choć na pierwszy rzut oka wydaje się to banalnie proste, to wyboru wycieraczek należy dokonać z odpowiednią wiedzą i przygotowaniem. Ma to być w końcu produkt, który będzie dobrze spełniał swoją podstawową rolę, a jednocześnie będzie ciekawym dodatkiem wizualnym. Seria Porto wycieraczek wykonana jest z czarnej gumy, która dobrze zaprezentuje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Ma wypustki, które ułatwiają skuteczne wycieranie obuwia, a także jest trwała. To dobry wybór, który będzie spełniał swoją rolę przez długi czas.

Wycieraczki Porto – wydajne czyszczenie

Poza aspektem wizualnym, priorytetem podczas zakupu powinien być aspekt praktyczny. Seria Porto do wycierania obuwia ma właściwości antypoślizgowe, dlatego możesz ją stosować na klatkach schodowych. Została wyposażona w liczne gumowe wypustki, które pozwalają na efektywne wycieranie nawet bardzo brudnego obuwia. Dodatkowo możesz stawiać na niej mokre buty – szybko wyschną, a woda zostanie wewnątrz wycieraczki. Ponieważ w całości została wykonana z gumy, łatwo umyjesz ją pod bieżącą wodą.