Produkty

Produkty z serii Porto

Glazura Porto w Twoim domu

Glazura stanowi praktyczny aspekt dekoracji wnętrza, przede wszystkim ścian, tak więc płytki ceramiczne powinieneś dobrać pod kątem zarówno ich parametrów technicznych, jak i stylu aranżacji pomieszczenia. Sklepy Castorama posiadają w swojej ofercie odpowiednie produkty z tej kategorii.

Glazura Porto jako element dekoracyjny

Płytki łazienkowe, ścienne płytki kuchenne oraz kafelki dekoracyjne umożliwią Ci wykreowanie stylowych i atrakcyjnych aranżacji w dowolnej stylistyce. Glazura Porto charakteryzuje się wysokim połyskiem, równymi, szlifowanymi krawędziami oraz cyfrowo drukowanymi wzorami.

Jaka glazura do łazienki i kuchni?

Seria Porto glazury to produkt niezbędny do prawidłowego remontu łazienki lub kuchni. Łazienka i kuchnia to wymagające pomieszczenie w kwestii aranżacji, ponieważ wymagają zwrócenia szczególnej uwagi nie tylko na design, ale też komfort i bezpieczeństwo. Seria Porto glazury do dekoracji wnętrz jest elegancka i z jej pomocą estetycznie wykończysz wnętrza swoich pomieszczeń.

Co znajdziesz w Castoramie?

Glazura Porto marki Ceramstic to produkt wykonany w czarno-białych barwach, dlatego będzie stanowił ciekawe dopełnienie jasnych kafli czy też ciemnych płytek. Poza walorami estetycznymi materiał cechuje się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi.

Przy użyciu glazury wykończysz swoje pomieszczenia według własnego, oryginalnego stylu. Produkt cechuje się nietypowym wzornictwem, które wpłynie na dekoracyjny charakter Twojego mieszkania.