Produkty

Produkty z serii Prim

Drzwi Prim - eleganckie i praktyczne wykończenie

Najwyższa jakość i estetyczny wygląd

Wśród produktów z kategorii drzwi i klamek zdecydowanie wyróżniają się drzwi Prim. Zastosujesz je w takich pomieszczeniach, jak pokoje w prywatnym mieszkaniu, a także w przestrzeniach przeznaczonych do pracy. Z pomocą proponowanych przez nas produktów rozdzielisz pomieszczenia w mieszkaniach, biurach czy pensjonatach i zagwarantujesz ich użytkownikom komfortowy poziom prywatności. Jednocześnie, ze względu na eleganckie wykończenie, drzwi z marketów Castorama podnoszą wartość estetyczną otoczenia.

Drzwi do zadań specjalnych

Oferowane w naszych sklepach drzwi dostępne są w zróżnicowanych wersjach, dzięki czemu dobierzesz idealny produkt pod kątem Twoich potrzeb. Seria drzwi Prim znajdzie zastosowanie również w bardziej wymagających pomieszczeniach, takich jak łazienka czy kuchnia. Ze względu na specyfikę tego rodzaju pomieszczeń podczas ich urządzania należy zwrócić uwagę na fakt gromadzenia się w nich wilgoci. Zapewnienie odpowiedniej wentylacji pozwala uniknąć powstawania na ścianach skupisk drobnoustrojów, takich jak grzyb czy pleśń. Dlatego też nasi specjaliści przygotowali drzwi z podcięciem, które umożliwiają prawidłowe odprowadzanie wilgoci.

Prywatność wysokiej jakości

Seria Prim do separacji pomieszczeń świetnie sprawdzi się także w takich miejscach, jak biura, gabinety lekarskie czy hotele. Ze względu na specyfikę pokoi przeznaczonych do pracy, bardzo ważna jest w nich możliwość zapewnienia najwyższego stopnia prywatności. Dlatego też przygotowaliśmy między innymi drzwi pełne, które nie tylko uniemożliwiają zajrzenie do wewnątrz osobom postronnym, ale również stanowią dobrą barierę dźwiękową. Dzięki temu zapewnisz swoim klientom, gościom czy pacjentom komfortowe warunki podczas korzystania z przygotowanych z myślą o nich przestrzeni. Prezentowane skrzydła drzwiowe cechuje także wysoka jakość wykonania, dzięki czemu masz gwarancję długotrwałego z nich korzystania.

Wykorzystaj naturalne światło

Zależy Ci na maksymalnym komforcie w trakcie użytkowania przestrzeni? Pamiętaj o dostępności dziennego światła, które jest mniej męczące niż sztuczne oświetlenie oraz pozytywnie wpływa na koncentrację. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie skrzydła drzwiowe z elementami wykonanymi z mlecznego szkła. Dzięki temu umożliwisz dostęp naturalnego oświetlenie do środka pomieszczenia, ale jednocześnie zagwarantujesz jego użytkownikom intymność. Dodatkowym atutem tego rodzaju drzwi jest ich wysoka wartość dekoracyjna - dlatego też oferowany przez nas produkt pełni zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną.

Drzwi Prim - dla Twojego domu i biura

Korzystając z proponowanych w naszej ofercie produktów, oddzielisz od siebie różnego rodzaju przestrzenie. Jednocześnie oryginalny kolor wykończenia i elementy ze szkła matowego sprawiają, że pomieszczenia będą prezentowały się niezwykle elegancko. Proponowane przez nas modele charakteryzują się szerokim wachlarzem zastosowań, dzięki czemu niezależnie od przeznaczenia pokoju znajdziesz wśród nich to, czego potrzebujesz. Zastosowanie produktów z jednej serii umożliwia estetyczne ujednolicenie otoczenia.