Produkty

Produkty z serii Primo

Odpływy liniowe – higieniczna i nowoczesna łazienka

Seria Primo to seria odpływów liniowych wprost do Twojej łazienki. Wysoki poziom higieny w łazience jest absolutnym priorytetem. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się produkty z kategorii odpływów liniowych.  Nie zawsze łatwo jest wyczyścić brodzik w każdym zakamarku. Odpływy liniowe Primo sprawiają, że utrzymanie czystości nie jest problemem.

Odpływ liniowy w Twojej łazience pozwoli Ci całkowicie pożegnać się z brodzikiem. Sprawi, że Twoja łazienka będzie higieniczna i funkcjonalna.

Odpływy liniowe Primo – higieniczne rozwiązanie do Twojej łazienki

Produkty z serii Primo są w stanie wprowadzić poziom higieny w Twojej łazience na bardzo wysoki, zupełnie nowy poziom. Wykonane ze stali nierdzewnej są wyjątkowo odporne na działanie wilgoci i bardzo łatwe do dokładnego czyszczenia. Trwałość i higiena – na to stawia seria Primo.

Odpływom liniowym z serii będziesz zawdzięczać nie tylko higienę. Bardzo duży nacisk położony został na bezpieczeństwo. Wszystkie odpływy doskonale wpasują się w wykafelkowaną podłogę. Część produktów dla Twojej wygody została wyposażona w specjalną matę hydroizolacyjną i nóżki do regulacji.

Odpływy liniowe – alternatywa dla brodzika

Zastanawiasz się co mogą Ci dać produkty z serii Primo? Eliminacja brodzika, funkcjonalna, bardzo higieniczna łazienka, niebanalny wystrój łazienki – wszystko to jest bardzo istotne. Eliminacja brodzika jest bardzo ważna zwłaszcza w małych łazienkach, gdzie niekoniecznie jest na niego miejsce.

Dzięki odpływom liniowym optycznie powiększysz łazienkę. Łazienka pozbawiona zajmującego miejsce brodzika, automatycznie wyda się dużo większa niż w rzeczywistości. Łatwiej też utrzymasz ją w nienagannej czystości.