Produkty

Produkty z serii Protektor Fire

Impregnat do drewna Protektor Fire

W ofercie sklepów Castorama znajdziesz liczne środki zabezpieczające drewno na różne sposoby. Szukaj ich w kategorii impregnatów do drewna. Dzięki nim zabezpieczysz drewniane konstrukcje przed działaniem ognia, grzybów, w tym pleśni, oraz owadów. Wszystkie te funkcje spełniają między innymi impregnaty do drewna Protektor Fire.

Innowacyjna metoda zabezpieczenia przed pożarem

Seria Protektor Fire impregnatów do drewna to innowacyjna metoda zabezpieczenia drewnianych konstrukcji przed ogniem. Nanosząc impregnat na krokwie dachowe, rusztowania czy altany ogrodowe, czynisz je trudnozapalnymi, co w znaczący sposób zmniejsza ryzyko pożaru. Impregnaty do drewna Protektor Fire są niezwykle wydajne, co sprawia, że są również rozwiązaniem tanim. W naszej ofercie znajdziesz opakowania o pojemności pięciu litrów.

Impregnaty do drewna Protektor Fire - nie tylko ochrona przeciwpożarowa

Seria Protektor Fire do ochrony drewna przed ogniem spełnia także inne funkcje. Drewno zabezpieczone tym impregnatem będzie również odporne na działanie grzybów i pleśni oraz nie podda się kornikom i innym lubiącym drewno owadom. Z tym produktami uczynisz swoje drewno trwalszym.

Impregnaty do drewna Protektor Fire są dostępne w naszej ofercie w różnych kolorach, dzięki czemu wybierzesz najbardziej odpowiadający Ci produkt. Serię Protektor Fire możesz stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Możesz je nakładać przy pomocy pędzla, wałka, natryskowo lub zanurzając drewno w kąpieli.