Produkty

Produkty z serii Qarnay

Abażury, klosze do lamp Qarnay – nowoczesność i funkcjonalność

Pośród licznych abażurów, kloszy do lamp, które możesz znaleźć w naszej ofercie, na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Qarnay. Abażury z tej serii to produkty o nowoczesnym, minimalistycznym designie. Abażury, klosze do lamp Qarnay mają kształt piramidy o prostych, wyraźnie zarysowanych liniach. Udostępniamy produkty w różnych kolorach.

Abażury z prezentowanej serii zostały wykonane z tkaniny i dostępne są w dwóch wersjach. Produkty w rozmiarze S przeznaczone są do lamp o żarówkach z tak zwanym małym gwintem, których trzonek ma średnicę czternastu milimetrów. Abażury w rozmiarze M pomieszczą większe, tradycyjne źródła światła z gwintem o średnicy dwudziestu siedmiu milimetrów.

Abażury, klosze do lamp Qarnay – dobra jakość w rozsądnej cenie

Seria Qarnay abażurów, kloszy do lamp zawiera produkty niezwykle proste i estetyczne. Projekt kloszy opiera się na minimalistycznej, geometrycznej formie piramidy o wyraźnie zarysowanych, prostych liniach. Nowoczesny i ciekawy design to jedna z cech wyróżniających abażury z tej serii.

Różnorodność kolorystyczna i dostępność dwóch najpopularniejszych rozmiarów produktów Qarnay pozwoli Ci bez trudu dobrać odpowiedni abażur do aranżacji Twojego pomieszczenia. Dzięki temu lampa stanie się integralnym elementem wystroju wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz między innymi oprawy kremowe, szare i taupe.

Inną cechą wyróżniającą produkty Qarnay na tle innych jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Za stosunkowo nieduże pieniądze otrzymujesz produkt wykonany z dużą precyzją z wysokiej jakości tkaniny.

Wiele możliwości aranżacji oświetlenia

W zasadzie do oświetlenia pomieszczenia wystarczy Ci jedynie odpowiednie gniazdo oraz żarówka. Jednak taka surowa konstrukcja jest mało estetyczna, a niekiedy wręcz szpeci pomieszczenie. Aby tego uniknąć, wystarczy, że zamontujesz jeden z abażurów Qarnay. Produkty te będą doskonałym uzupełnieniem zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji wnętrza.

Dostępna w naszej ofercie seria Qarnay do lamp stojących i wiszących daje Ci wiele możliwości aranżacji pomieszczeń. Możesz wybrać identyczne abażury do oprawy sufitowej i lampki nocnej czy podłogowej – dzięki temu całe oświetlenie będzie utrzymane w tym samym stylu i kolorze. Możesz też zdecydować się na kompozycję składającą się z abażurów w różnych barwach. To sprawi, że zachowasz harmonię i jednocześnie urozmaicisz aranżację oświetlenia różnymi kolorami.

Abażury z serii Qarnay dostępne są w dwóch rozmiarach, toteż nie musisz się martwić wymiarami żarówki. W naszej ofercie znajdziesz klosze w tym samym kolorze, ale o różnych wymiarach. Dzięki temu stworzona przez Ciebie aranżacja oświetlenia będzie spójna niezależnie od wielkości oprawy.

Prezentowane klosze to doskonały sposób na odświeżenie wyglądu starej lampy. Jeśli Twoja oprawa straciła swój dawny kolor i świetność, może sprawić, że całe wnętrze będzie wydawało się zaniedbane i mało estetyczne. Wystarczy, że wymienisz abażur na nowy, a wniesiesz do swoich pomieszczeń świeży powiew elegancji.