Produkty

Produkty z serii Quartz

Stylowy dom – czyli płytki elewacyjne Quartz

Płytki elewacyjne Quartz znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnętrznych ścianach budynku. Produkty, które znajdziesz w kategorii z płytkami elewacyjnymi, na przestrzeni lat zyskują coraz większą popularność. Wykonane z trwałego kamienia prezentują się elegancko i nadają zupełnie nowy charakter. Wystarczy jedna ściana obudowana takim materiałem, by zupełnie zmienić wygląd części elewacyjnej lub wnętrza.

Seria zawiera bogatą kolekcję płytek o naturalnym wyglądzie zróżnicowanych pod względem koloru. Dzięki temu nie ogranicza Cię jeden odcień, który przeznaczony jest do aranżacji w konkretnym stylu. Możliwość wyboru sprawia, że precyzyjnie dopasujesz produkt do swoich preferencji oraz pozostałych segmentów. Do takich należą meble, okna, drzwi wykonane w odpowiedniej kolorystyce. W ten sposób płytki kamienne wpiszą się w nowoczesną i tradycyjną aranżację pomieszczenia lub otoczenia.

Cechy, które decydują o jakości tej serii

Seria Quartz płytek elewacyjnych na tle innych wyróżnia się przede wszystkim niebanalnym wyglądem. Jednak oprócz efektu wizualnego elementy kamienne zapewniają gwarancję trwałości i cieszą się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. Z racji przeznaczenia odporne są na działanie niskich oraz wysokich temperatur. Pod wpływem trudnych warunków atmosferycznych struktura nie ulega zniszczeniu, a kolor pozostaje taki sam jak tuż po zakupie. Dzięki temu możesz cieszyć się nieskazitelną elewacją przez długie lata.

W porównaniu do innego rodzaju płytek ten nie wymaga stosowania dodatkowej impregnacji. Ponadto wykazują się znacznie dłuższą żywotnością. Te czynniki mają wpływ na czas włożony w remont oraz pieniądze. Nie musisz martwić się o to, że za jakiś czas konieczne będzie odnowienie wierzchniej warstwy płytek. Również ułożenie produktów nie jest problematycznym procesem. Możesz wykonać je samodzielnie lub z pomocą fachowców. Wystarczy przygotowana zaprawa i solidne oczyszczone podłoże ściany.

Funkcjonalne płytki elewacyjne Quartz

Elewacja pokryta stylowym materiałem zyskuje elegancki i reprezentacyjny charakter. Kamienie w kolorze brązu lub jaśniejszych odcieni beżu świetnie sprawdzą się wśród klasycznego otoczenia, tradycyjnych drewnianej stolarki okiennej oraz bujnej zieleni w ogrodzie. Natomiast surowe kolory szarości, grafitu i czerni podkreślą styl modułowych i prostych budynków. Dla urozmaicenia możesz wtopić pasek płytek o innej barwie.

Jeżeli nie chcesz pokrywać wszystkich ścian, możesz wykończyć kafelkami przestrzeń tarasową lub wokół drzwi wejściowych.Z kolei w pomieszczeniach domowych sprawdzą się jako element dekoracyjny tuż nad telewizorem, komodą lub zestawem wypoczynkowym. Będą także ciekawą opcją obudowania kominka. Oprócz tego zmieniają się także parametry, według których funkcjonuje pomieszczenie lub cały budynek. Seria Quartz materiałów do elewacji zapewnia solidną izolację termiczną. Płytki nie przepuszczają ciepła na zewnątrz, jeśli ułożone są w pomieszczeniu, a ułożone na elewacji chronią mury budynku przed wyziębieniem.