Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty

Produkty z serii Rainjet

  1. Poprzednia
  2. 1

Czym są systemy nawadniające?

Uwielbiasz uprawiać kwiaty i krzewy? Jeśli chcesz zapewnić im odpowiednią opiekę, skorzystaj z produktów z kategorii systemów nawadniających dostępnych w marketach budowlanych Castorama. Seria Rainjet do podlewania da Ci pewność, że znajdujące się pod Twoją opieką rośliny będą miały zapewniony odpowiedni poziom wilgoci i nie uschną w trakcie letnich upałów. Zainstalowanie złączy i zraszaczy na stałe pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku roślinności porastającej większe powierzchnie, takie jak chociażby trawniki. Pamiętaj, by zawsze podlewać kwiaty i trawę wcześnie rano lub wieczorem, tak by zielone części zdążyły wyschnąć, zanim spalą je promienie słońca.

Systemy nawadniające Rainjet - profesjonalna jakość w Twoim domu

W marketach Castorama znajdziesz olbrzymi wybór złączy, zraszacz, rur montażowych i przedłużek oraz innych elementów. Z ich pomocą zorganizujesz system nawadniający, który pozwoli przetrwać Twoim roślinami największe upały. Seria Rainjet systemów nawadniających umożliwia skonstruowanie częściowo mechanicznego ciągu narzędzi, dzięki któremu Twoja rola ograniczać się będzie jedynie do odkręcenia strumienia wody. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawów wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu produkty tej serii charakteryzują się ogromną trwałością, a z raz przygotowanego systemu nawadniającego będziesz bez problemu korzystać przez dłuższy czas. Poszczególne części sprzedawane są oddzielnie, przez co masz możliwość indywidualnego dostosowania sposobu działania systemu Rainjet do Twoich potrzeb.

W jaki sposób skonstruować własny system nawadniający?

Chcesz, aby Twoje rośliny bezpiecznie przetrwały upalne lato? Jeśli zamierzasz zainstalować w Twoim ogrodzie bądź na tarasie systemy nawadniające Rainjet, w pierwszej kolejności przyjrzyj się dokładnie rosnącym tam kwiatom i oceń, które z nim potrzebują więcej, a które mniej wody. Od tego zależy, jaki rodzaj zraszacza umieścisz w ich pobliżu. Dostępne w sklepach Castorama zraszacze, będące elementami składowymi serii Rainjet, różnią się od siebie pod kątem ilości używanej wody. Dopasowując odpowiedni dla Twoich roślin model zraszacza, będziesz mieć pewność, że nie zaszkodzić liściom ani kwiatom, a sama roślina nie zachoruje od nadmiaru wilgoci.

Praktyczne zestawy dopasowane do Twoich potrzeb i umiejętności

Jeśli nie masz pewności, czy poradzisz sobie z własnoręcznym kompletowaniem poszczególnych części systemu nawadniającego, w naszym asortymencie znajdziesz również gotowe zestawy, z dołączoną instrukcją obsługi. W ich skład wchodzą nie tylko zraszacze, ale również inne niezbędne do wykonania działającej instalacji części: kroplowniki, szpilki, zaślepki, pompa z wyłącznikiem oraz rura zasilająca. Wystarczy, że dobierzesz rozmiar zestawu do ilości donic na tarasie lub krzewów w ogrodzie, by móc cieszyć się bujną roślinnością przez cały okres jej kwitnienia.