Produkty

Produkty z serii Ratolla PW

Doniczki i osłonki Ratolla PW do dekoracji Twojego otoczenia

Doniczki i osłonki Ratolla PW są nieodłącznym elementem, w którym posadzisz ulubione gatunki kwiatów. Produkty, które znajdziesz w kategorii doniczek i osłonek, pozwolą Ci stworzyć niebanalną i świeżą kompozycję z roślin. Całość zagwarantuje niesamowitą dekorację Twojego mieszkania, tarasu lub balkonu. Kształt i uniwersalna budowa będą również odpowiednią propozycją do ozdoby miejsca pracy, gabinetów lub hoteli. W każdej z tych propozycji produkty sprawdzą się bez zarzutu. Z ich zalet i właściwości możesz korzystać  przez cały rok.

Ta seria to przede wszystkim bogactwo kolorów oraz rozmiarów, które precyzyjnie dobierzesz do swoich wymagań i aranżacji otoczenia. Każdy produkt, który znajdziesz w tej serii, ma możliwość podwójnego zastosowania. Posłuży Ci jako wisząca lub tradycyjna ozdoba. W ten sposób doniczki i osłonki umieścisz na wygodnych haczykach lub profilach. Wraz ze zmianą sezonu możesz powtórnie go wykorzystać w innej formie.

Co wyróżnia produkty z tej serii?

Seria Ratolla PW doniczek i osłonek to przede wszystkim funkcjonalne i stylowe rozwiązanie dekoracyjne. Oprócz efektu wizualnego cechują się także solidnym wykonaniem. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne jest gwarancją długoletniego użytkowania. Materiał jest odporny na działanie wilgoci i związków organicznych, które występują w glebie. W ten sposób osłona zachowa swoją strukturę i nie odkształci się w wyniku długiej eksploatacji. Na jakość budowy nie będą również wysokie lub niskie temperatury oraz ciężkie warunki atmosferyczne.

Każdy model zaopatrzony jest w fabrycznie zamontowaną podstawkę, która zbiera nadmiar wody. Dzięki dużej pojemności rośliny będą miały szansę na swobodny rozwój korzeni i solidny pobór składników odżywczych oraz wody. Faktura doniczek jest wdzięczną imitacją popularnej i naturalnej plecionki. Wśród innych modeli wykonanych z drewna te wyróżniają także małą wagą. W ten sposób podłoże, same rośliny oraz dodatkowa woda nie będą obciążały haków.

Doniczki i osłonki Ratolla PW na kilka sposobów

Nie musisz rezygnować z pięknych kwiatowych kompozycji, jeżeli ogranicza Cię metraż w mieszkaniu lub na balkonie. Twój problem rozwiążą wygodne i łatwe do zastosowania haki. Przy ich pomocy zawiesisz doniczki i osłonki na barierce, a pozostałe miejsce przeznaczysz na zestaw wypoczynkowy, stół lub telewizor. Poza tym taka forma jest doskonałą alternatywą do posadzenia efektownych wiszących roślin, takich jak na przykład werbena lub surfinia.

Seria Ratolla PW do uprawy roślin to także szereg innych propozycji wykorzystania produktów. Osłony są doskonałą opcją, jeżeli masz w domu już niemodne inne donice. Nie musisz wyrzucać ich do śmietnika. Wystarczy, że ozdobisz je nową osłonką, by cieszyć się odmienionym wyglądem. Ponadto dostępne donice mogą posłużyć do uprawy ziół i przypraw. Pachnące świeże rośliny z pewnością przyciągną uwagę sąsiadów oraz gości. Wybierz prostokątne modele o mniejszej długości, jeśli chcesz posadzić jeden gatunek. W długich donicach połączysz różne rodzaje roślin i stworzysz niebywałą kompozycję.