Produkty

Produkty z serii Recy

Tapety dekoracyjne Recy – wytrzymałe i efektowne okładziny do Twojego domu

Elementy z serii Recy zaskoczą Cię wieloletnią trwałością oraz zróżnicowaną kolorystyką. Wśród produktów z kategorii tapet dekoracyjnych znajdziesz okładziny w rozmaitych barwach – jasnoróżową, białą, pistacjową i wiele innych. Różnorodność odcieni dostępnych w tej serii ułatwi Ci dobranie produktu do aranżacji pomieszczenia. Znajdziesz okładziny dopasowane do nowoczesnego wystroju, podkreślające elegancki charakter wnętrza, ale także idealne do eklektycznie urządzonej przestrzeni.

Tapety dekoracyjne Recy usprawnią prace remontowe i pozwolą Ci szybko cieszyć się odmienionym wyglądem wnętrza. Możesz wykorzystać je w salonie czy sypialni, ale znajdą zastosowanie również w pomieszczeniach szczególnie narażonych na zabrudzenia. Okładziny na podkładzie flizelinowym z winylową powłoką wykorzystaj bez obaw w korytarzu lub pokoju Twojej pociechy. Winylowa powłoka zapewni Ci łatwe czyszczenie powierzchni.

Okładziny z serii Recy – czym się wyróżniają?

Seria Recy tapet dekoracyjnych zaskoczy Cię różnorodnością kolorów. Wśród produktów odnajdziesz okładziny idealne dla fanów stylu romantycznego, a także produkty dla sympatyków minimalizmu w wystroju. Winyl na podkładzie flizelinowym to również gwarancja wieloletniej trwałości i estetycznego wyglądu. Wytapetowaną powierzchnię możesz bez obaw wyczyścić – zrobisz to przy pomocy wilgotnej ściereczki. Okładzina nie zniszczy się, a zabrudzeń pozbędziesz się z niej bez trudu.

Zaletą tapet dekoracyjnych na flizelinowym podkładzie jest również łatwość podczas klejenia. Preparat wystarczy nałożyć na ścianę, co przyspieszy prace remontowe. Okładzina dobrze sprawdzi się na podłożu z delikatnymi nierównościami – sprawi, że przestaną być widoczne. Przy pomocy produktu wzmocnisz również ścianę z niewielkimi pęknięciami. Okładziny z serii Recy są niewrażliwe na promieniowanie UV, co gwarantuje, że zachowają swój pierwotny kolor przez wiele lat. Bez obaw zastosuj je w nasłonecznionym salonie.

Tapety dekoracyjne Recy – wybierz je, żeby szybko odświeżyć wystrój wnętrza!

Nie masz czasu na gruntowny remont, ale chcesz szybko odmienić wystrój? Seria Recy do tapetowania ścian pomoże Ci to zrobić! Wystarczy, że nałożysz klej na podłoże budowlane a nie okładzinę, co znacznie przyspieszy prace remontowe. Jeśli chcesz delikatnie odświeżyć aranżację, przyklej tapetę tylko na jedną ścianę. Poradzisz sobie samodzielnie również z wytapetowaniem całego pomieszczenia. Bez trudu pozbędziesz się okładziny ze ściany, jeśli znudzi Ci się w przyszłości – łatwość usunięcia gwarantuje podkład flizelinowy.

Produkty z serii Recy pozwolą Ci również optycznie powiększyć pomieszczenie – to możliwe dzięki jasnym kolorom, które sprawdzą się nawet w niewielkim wnętrzu. Okładzinę winylową na flizelinie możesz łączyć z innymi materiałami. Wybierz pistacjową i skomponuj ją ze sztukaterią, żeby uzyskać elegancki efekt. Wolisz nowoczesne rozwiązania aranżacyjne? Zdecyduj się na białą cegłę, a pozostałe ściany udekoruj jasnoszarą tapetą.