Produkty

Produkty z serii Reda

Oświetlenie wewnętrzne Reda – poznaj je!

Bez względu na to, jaki styl wnętrza preferujesz, zamontowanie oświetlenia wewnętrznego jest w nim niezbędne. Rozmaite lampy są źródłem sztucznego światła po zmroku albo przy zasłoniętych roletach i w pomieszczeniach, które nie mają okien. Co więcej, dobrze dobrane oprawy sprawią, że stylizacja Twojego domu stanie się jeszcze bardziej spójna. Funkcjonalność oraz estetyka w przypadku oświetlenia zawsze powinny iść w parze.

Seria Reda oświetlenia wewnętrznego to produkty stworzone z myślą o wnętrzach industrialnych, w nowoczesnym stylu. Wszystkie modele lamp zostały przygotowane z użyciem drewna i metalu, co sprawia, że prezentują się solidnie i modnie. Nietypowe abażury wraz z efektownymi żarówkami tworzą atrakcyjny klimat w każdym wnętrzu, poczynając od jadalni, a kończąc na gabinecie.

W ramach tej serii produktów znajdziesz zarówno lampy wiszące, jak również kinkiety oraz nietypowe lampy stojące. Wszystkie modele łączy zbliżony wygląd i motyw przewodni. Dopasujesz do nich żarówki o popularnych gwintach. Lampy mogą oferować zarówno jedno źródło światła, jak też kilka. To pozwoli Ci dobrać produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Zalety lamp z serii Reda

Wszystkie modele oświetlenia mają swoje zalety, dla których warto je wybrać. Oświetlenie wewnętrzne Reda to produkty wykonane z trwałych materiałów, takich jak drewno oraz metal. To sprawia, że są solidne, a przy okazji również zgodne ze współczesnymi trendami mody dotyczącymi wnętrz industrialnych. Takie połączenie sprawia, że oprawy są trwałe i świetnie się prezentują.

Niezwykła budowa abażurów w oświetleniu wewnętrznym z tej serii sprawia, że możesz zastosować w nich dowolne, wybrane przez Ciebie żarówki ozdobne z pasującym gwintem. Nie znajdziesz ich w zestawie, dlatego pamiętaj, aby zadbać o ich zakup wraz z nabyciem samych lamp.

Zastosowanie jednego z najpopularniejszych gwintów pozwoli Ci dopasować dokładnie taką moc żarówki i jej wygląd, które będą Ci odpowiadały i pasowały do lampy. Wszystkie produkty z tej serii, bez względu na miejsce montażu, mają miejsce na takie same żarówki. To pomoże Ci utrzymać spójność aranżacji.

Gdzie sprawdzą się lampy ścienne i sufitowe Reda?

Jak na pewno zauważyłeś, seria Reda do oświetlenia wnętrz to nie tylko tradycyjne lampy wiszące, ale również kinkiety i lampy stojące. To sprawia, że masz pełną dowolność w zagospodarowaniu wnętrza. Nie jesteś fanem górnego światła? W takim razie wybierz je jako oświetlenie bezpośrednio nad stołem w jadalni, a resztę wnętrza rozjaśnij na inne sposoby. Możesz też całkowicie zrezygnować z takiego modelu lampy, jeśli masz dobry pomysł na pozostałą część aranżacji.

Oświetlenie wewnętrzne możesz zastosować również na otwartej przestrzeni nowoczesnych loftów. W takiej sytuacji zamontuj lampę wiszącą w miejscu, gdzie przyda się więcej światła padającego na konkretną przestrzeń tuż pod nią. Resztę zakamarków rozświetl z pomocą kinkietów. Będą one dobrym wyborem na przykład nad fotelem do czytania albo we wnęce, którą chcesz ciekawie zagospodarować. Lampę stojącą ustaw na biurku lub stoliku przy biblioteczce.