Produkty

Produkty z serii Rhodes

Płytki ścienne Rhodes – opis

Dobrze dopasowany do wnętrza łazienki styl płytek ściennych jest niezbędny, jeśli chcesz naprawdę podkreślić walory danego pomieszczenia. Zależnie od jego rozmiarów czy zaplanowanego rozkładu sprzętów warto wybrać płytki o konkretnym kształcie, rozmiarze oraz kolorze. Seria Rhodes płytek ściennych to produkty dopasowane do wysokich wymagań okładzin stosowanych w łazienkach. Są eleganckie, dostępne w kilku wzorach i pasują, zależnie od aranżacji, do dużych i małych pomieszczeń.

Dlaczego warto je wybrać?

Wszystkie płytki ścienne Rhodes wykonane zostały z monoporosy. To sprawia, że długo możesz cieszyć się ich trwałym kolorem, a przy okazji nietypowym wzornictwem. Wszystkie wersje są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oczywiście płytki ścienne przeznaczone do łazienek dobrze znoszą też szorowanie, czyszczenie, działanie substancji chemicznych w postaci kosmetyków czy wysoki poziom wilgotności. Dzięki dużym rozmiarom pojedynczej płytki możesz szybko wykończyć całą łazienkę.

Ułóż płytki ścienne Rhodes w Twojej łazience i kuchni

Zastosowanie płytek ściennych w łazience ma swoje niezaprzeczalne zalety. Nie tylko odizolujesz dzięki temu ścianę od szkodliwych czynników, takich jak choćby wysoka wilgotność w pomieszczeniu, ale też zapobiegniesz rozwojowi pleśni i grzybów. Co więcej, seria Rhodes do wykończenia ścian łazienki prezentuje się bardzo elegancko. W dużych pomieszczeniach kąpielowych możesz takie płytki zastosować na wszystkich ścianach. W mniejszych wnętrzach ułóż je jako dodatkowy wzór, aby nie zmniejszyć optycznie łazienki.