Produkty

Produkty z serii Riccia

Meble ogrodowe Riccia to wygoda i nowoczesny design

Jeśli chcesz odczuwać zadowolenie z produktów z kategorii mebli ogrodowych, sięgnij po praktyczne i wygodne krzesła oraz stoły. Właśnie takie są meble ogrodowe Riccia. W ramach tej serii znajdziesz zarówno wyjątkowy stół, jak i pasujące do niego krzesła. Meble te wykorzystasz jako część wyposażenia tarasu lub postawisz bezpośrednio na trawie. Zyskasz tym samym miejsce do spożywania rodzinnych obiadów na świeżym powietrzu, a także wygodny stół do przygotowania grillowanych potraw z przyjaciółmi.

Nowoczesne spojrzenie na meble w ogrodzie i na tarasie

Zupełnie nowe spojrzenie na grillowanie zapewni Ci seria Riccia. Mebli ogrodowych nie musisz dłużej szukać wśród drewnianych czy wiklinowych produktów. Zamiast nich postaw na futurystyczny design. Meble te wyposażone są w wytrzymałe i odporne na rdzę elementy aluminiowe, łatwą w czyszczeniu poliestrową tkaninę i blat, który szybko doprowadzisz do porządku. Meble te z pewnością przyciągną niejedno spojrzenie. Mają zwartą konstrukcję, są stabilne, a także bardzo wygodne. Czy można chcieć czegoś więcej? Z pewności nie od produktów z tej serii.

Meble ogrodowe Riccia umożliwią Ci komfortowe spożywanie posiłków na łonie natury

Seria Riccia do urządzania ogrodu i tarasu jest spełnieniem marzeń wielbicieli praktycznych i gustownych mebli. Szklany blat z łatwością doprowadzisz do porządku nawet po najbardziej brudzących posiłkach. Koniec z jedzeniem zalegającym w szczelinach drewnianego blatu. Stół jest również bardzo stabilny. Nie musisz się obawiać, że jedzenie wyląduje na ziemi. Ponadto meble są niezwykle wytrzymałe i zachowają nienaganny wygląd przez wiele sezonów.