Produkty

Produkty z serii Rize

Baterie Rize to sposób na nowoczesne i funkcjonalne wykończenie łazienki

Nie szukaj dłużej produktów z kategorii baterii. Swoją ceramikę łazienkową możesz wykończyć w sposób niezwykle efektowny i efektywny zarazem. Wystarczy, że sięgniesz po produkty, które charakteryzują się unikalnym designem i dużą funkcjonalnością. Zaoferuje Ci je z pewnością seria Rize.

Baterii do wanny i prysznica nie powinieneś wybierać tylko z uwagi na ich wygląd. Jeśli w Twoim domu są także dzieci lub osoby starsze, warto byś zaopatrzył się w termostat. Dzięki produktom z tej serii zapewnisz sobie wygodny i przede wszystkim bezpieczny dostęp do bieżącej wody. Kąpiel oraz wzięcie prysznica stanie się bardziej komfortowe. Termostat natomiast będzie ulubionym dodatkiem w Twojej łazience. Dlaczego? Przekonasz się przy płaceniu kolejnych rachunków za wodę.

Wygoda i bezpieczeństwo w każdej łazience

Baterie Rize to wyjątkowe produkty, które będą doskonałym zwieńczeniem każdej aranżacji w łazience. Z uwagi na ciekawy design tych produktów bardzo dobrze sprawdzą się szczególnie w nowoczesnych aranżacjach. Ich chromowane wykończenie nie tylko przyciąga spojrzenia. Sprawia także, że baterię z łatwością wyczyścisz z osadu, w tym i kamienia. To nie tylko duża oszczędność czasu. To również gwarancja, że Twoja łazienka będzie czysta nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Jeśli szukasz kolejnych oszczędności, seria Rize do dozowania wody jest dobrym wyborem. Zastosowany w nich termostat zapewnią Ci bardzo precyzyjną regulację temperatury wody. Zużyjesz jej tym samym znacznie mniej.

Zastosowany w bateriach termostat to również gwarancja bezpieczeństwa dla Twoich domowników. Nie będzie im groziło poparzenie, ponieważ automatyczna blokada zamyka dopływ wody o temperaturze powyżej trzydziestu ośmiu stopni. To natomiast optymalna jej wysokość, jaka pozwala na komfortowy prysznic lub kąpiel.

Produkty z tej serii są również odporne na rdzę i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu bateria sprawdzi się w każdej łazience, która jest mocno eksploatowana. Nie musisz już martwić się o pogorszenie jakości wody z powodu korozji.

Zapewnij sobie komfort podczas kąpieli lub brania prysznica

Swobodny dostęp do bieżącej wody to podstawowa kwestia, o jaką powinieneś zadbać w swojej łazience. Dzięki temu codzienna kąpiel lub prysznic są prawdziwą przyjemnością. To natomiast ułatwi codzienne zabiegi higieniczne. Dlatego bateria, która nie rozchlapuje wody naokoło wanny i pozwala na wygodne oraz szczelne podłączenie słuchawki prysznicowej, jest tak bardzo ważna. To również powód, dla którego powinieneś sięgnąć po produkty z tej serii.

Bateria prysznicowa i nawannowa z termostatem zwiększy bezpieczeństwo w Twojej łazience. Będzie miała również bezpośredni wpływ na zmniejszenie zużycia wody, czyli wpłynie na mniejsze rachunki za wodę. Dlatego to dobry wybór dla zwolenników prostych, ale skutecznych sposobów na oszczędzanie. Nie musisz zupełnie zmieniać swoich przyzwyczajeń. Wystarczy minimalnie zmienić wyposażenie łazienki. To wygodna opcja dla każdego, komu zależy na niższych rachunkach.