Produkty

Produkty z serii Rossa

Lampy sufitowe i ścienne Rossa – różnorodność w nowoczesnej formie

Atrakcyjny wygląd wnętrza domu czy mieszkania wynika również z zastosowania odpowiednich lamp sufitowych i ściennych. To one sprawiają, że pomieszczenie można optycznie powiększyć albo zmniejszyć. Są również odpowiedzialne za dostarczenie odpowiedniej ilości światła sztucznego w tych porach dnia, kiedy nie ma dostępu do jego naturalnych źródeł. 

Lampy z tej kolekcji to świetny wybór zarówno do romantycznych sypialni, jak też przytulnych salonów czy wesołych pokojów dziecięcych. Niezwykła forma z trzema połączonymi, rozprowadzającymi światło pod niewielkim kątem abażurami gwarantuje funkcjonalność i estetykę.

 

Najważniejsze cechy tej serii lamp

Seria Rossa do tworzenia aranżacji świetlnych w domu i mieszkaniu wyróżnia się kilkoma cechami, które są widoczne już na pierwszy rzut oka. Chodzi oczywiście o specyficzną budowę, która gwarantuje dostęp do trzech źródeł światła w ramach jednej lampy. Do opraw dopasujesz żarówki o standardowym gwincie E27, co znacznie ułatwia znalezienie odpowiedniego źródła oświetlenia.

Abażury w lampie nie są skierowane prostopadle do podłogi, a lekko pod kątem. Z tego powodu gwarantują dobre doświetlenie nawet większych pomieszczeń. Rozprowadzają światło w kilku kierunkach, co sprawdza się przy wnętrzach z wieloma zakamarkami, na przykład podziałem na mniejsze, funkcjonalne przestrzenie.

Lampy sufitowe i ścienne z tej serii zostały stworzone z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, ale też estetycznych. Światło delikatnie prześwituje przez abażury, tworząc atrakcyjną atmosferę we wnętrzu. Wersje kolorowe dla najmłodszych będą rzucać na ścianę barwne cienie. Z kolei część abażurów, na przykład koronkowych, wprowadzi do Twojej sypialni romantyczny nastrój.

Równie istotną cechą w tej kolekcji lamp jest oczywiście różnorodność. Modele o zbliżonym wyglądzie, ale różnych stylach, mogą pomóc Ci w stworzeniu zbliżonego wizualnie wnętrza we wszystkich pomieszczeniach Twojego domu. Jednocześnie zagwarantują również wyjątkowy styl dla każdej z aranżacji.

 

Lampy sufitowe i ścienne Rossa w Twoim domu

Różnorodność niezwykłych lamp sufitowych i ściennych z tej kolekcji sprawia, że możesz wykorzystać je właściwie we wszystkich pomieszczeniach w Twoim domu. Szczególnie dobrze wyglądają w salonie lub sypialni. Możesz wybrać estetyczne wersje wykończenia, na przykład koronkowe do wnętrz w romantycznym stylu. Opcje wielokolorowe w stonowanej palecie barw będą świetnym wyborem, jeśli lampy sufitowe i ścienne Rossa mają zawisnąć w nowoczesnym, na przykład pastelowym wnętrzu.

Co więcej, z uwagi na charakter niektórych modeli ta seria produktów sprawdzi się też w sypialniach i pokojach dziecięcych. Atrakcyjne wzornictwo – kolorowe abażury z lamówką w konkretnym, dominującym kolorze – świetnie komponuje się z barwami różnych wnętrz. Znajdziesz tutaj zarówno wersje do pokojów dziewczynek, jak i chłopców. Wiele z nich jest również uniwersalnych – wybór uzależnij od zainteresowań samego dziecka. Seria Rossa lamp sufitowych i ściennych uzupełni aranżację motywami odpowiadającymi dzieciom, a przy tym zapewni odpowiednie oświetlenie.