Produkty

Produkty z serii Round

Nowoczesne i funkcjonalne oprawy i oczka Round

Prawidłowe oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych lub użytkowych to pierwszy krok do właściwego funkcjonowania i swobodnego użytkowania domowej przestrzeni. W kategorii zawierającej naszą ofertę opraw i oczek znajdziesz wiele propozycji nowoczesnych produktów, które są alternatywą dla tradycyjnych żyrandoli i kinkietów. Zastosujesz je w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki temu Twój salon, kuchnia lub długi i przestronny korytarz będą precyzyjnie doświetlone w każdym zakamarku.

Ich zalety wykorzystasz także w gabinetach medycznych lub kosmetycznych, biurach oraz hotelach. Oprawy i oczka Round przeznaczone są do montażu na podwieszanym suficie, tradycyjnym stropie i skośnych ścianach. Szeroki wachlarz możliwości pozwoli Ci na dostosowanie produktów do własnych potrzeb i pozostałych elementów aranżacyjnych. Dostępne modele różnią się pod względem wielkości oraz kolorów.

Cechy, które świadczą o jakości produktów

Seria Round opraw i oczek wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Oprawki wykonane są z trwałej i efektownej porcelany. Z kolei do produkcji pozostałych komponentów został wykorzystany metal. Połączenie materiałów sprawia, że w efekcie możesz cieszyć się z odpornej na powstawanie uszkodzeń i estetycznej powierzchni. Środek oprawy i oczka przeznaczony jest do montażu żarówek LED. Innowacyjna technologia sprawi, że cały system będzie niezwykle energooszczędny, co korzystnie przełoży się na Twoje opłaty eksploatacyjne.

W tej serii znajdziesz produkty, które z łatwością zamontujesz w wyznaczonym miejscu. Pracę możesz wykonać samodzielnie lub przy pomocy fachowca. W zależności od typu produktu zamocujesz go w na dwa sposoby – nadtynkowy lub podtynkowy. Zarówno jeden, jak i drugi sposób będzie wyglądał oryginalnie. W rezultacie otrzymasz ciekawą i niebanalną formę oświetlenia. Na uwagę zasługuje duży zakres wyboru kolorów. Biel i czerń dopasujesz do stylu współczesnego oraz klasycznego. Budowa oczek i opraw będzie doskonałym dodatkiem dekoracyjnym do każdego pomieszczenia.

Zmień oblicze pomieszczenia

Aby uzyskać nastrojowe i prawidłowe dla zdrowia oświetlenie, nie musisz szukać skomplikowanych pomysłów. Seria Round do oświetlenia będzie rozwiązaniem Twoich problemów. Oprawy lub oczka świetnie sprawdzą się jako instalacja w salonie. Rozprowadzając produkty wokół podwieszanego sufitu zapewnisz klimatyczny charakter i tym samym unikniesz montowania dodatkowych elementów oświetleniowych na samej ścianie.

Również w kuchni zamocujesz je tuż nad blatem kuchennym, który do tej pory był słabo oświetlony i niechętnie wykorzystywany. Dzięki temu uzyskasz dodatkową strefę przygotowywania posiłków. Popularne oczka rozświetlą Ci także drogę na schodach i korytarzu. Jeśli ogranicza Cię metraż, tego rodzaju produkty nie zabiorą wiele przestrzeni, lecz całkowicie wpiszą się w minimalistyczny klimat oraz zapewnią wyjątkowy nastrój. Samodzielnie dobierzesz ulubioną barwę światła LED, która będzie towarzyszyła Ci na co dzień.