Produkty

Produkty z serii Royal Silk

Farby wewnętrzne Royal Silk, które odmienią charakter pomieszczenia

Farby to jeden z najpopularniejszych i najłatwiejszych sposobów do wykończenia powierzchni ściennej. W tej kategorii znajdziesz farby wewnętrzne, które dostępne są w modnych i uniwersalnych kolorach. Ich potencjał wykorzystasz w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, hotelowych oraz wielu innych. Ich zaletą są przede wszystkim delikatne barwy o przyjemnych dla oka odcieniach. W otoczeniu przyjaznych kolorów możesz spokojnie pracować, uczyć się oraz odpoczywać.

Możesz pomalować nimi wszystkie ściany lub połączyć z innymi elementami dekoracyjnymi o żywszym lub spokojniejszym odcieniu. Farby wewnętrzne Royal Silk będą świetnie pasować do pomieszczeń, które chcesz zaaranżować według współczesnego lub tradycyjnego stylu. Są także zapewnieniem jakości ze względu na skład. Zawartość jednego opakowania rozcieńczysz wyłącznie przy pomocy wody. Po wymieszaniu uzyskasz gotowy do użycia preparat.

Dlaczego warto postawić na produkty z tej serii?

Seria Royal Silk farb wewnętrznych wyróżnia się ze względu na jakość oraz efekt wizualny, który uzyskasz po aplikacji. Nałożysz farbę na ścianę przy pomocy wygodnej pacy i rozprowadzisz w prosty sposób. Aby odświeżyć mieszkanie, nie potrzebujesz porady ani pomocy fachowców. Całą aplikację wykonasz samodzielnie. Produkt cechuje się także niską zawartością lotnych związków organicznych. Ograniczenie obecności niebezpiecznych pierwiastków będzie miało wpływ na jakość Twojej pracy i ogólne samopoczucie.

Farby z powodzeniem sprawdzą się na podłożu cementowym, cementowo-wapiennym oraz na uprzednio przygotowanych płytach gipsowo-kartonowych. Dzięki temu nie musisz rezygnować z oryginalnego efektu, gdy masz wątpliwości co do rodzaju powierzchni. Wyróżnikiem na tle innych produktów jest także struktura masy. Akryl daje niebywały efekt metaliczny. Tuż po wyschnięciu powstała powłoka pozostaje trwała na długie lata.

Funkcjonalne i efektowne farby wewnętrzne Royal Silk

Chcesz zaoszczędzić czas i tym samym wykonać spektakularną odmianę salonu, jadalni lub biura? Seria Royal Silk do malowania znacznie ułatwi Ci to zadanie. Produkt zapewnia idealne krycie ściany. Dzięki temu opakowanie jest bardzo wydajne i wystarczą jedynie dwie warstwy, by uzyskać zamierzony efekt. Dekoracyjny motyw jedwabiu z delikatnym połyskiem będzie idealnym urozmaiceniem pozostałych elementów aranżacyjnych. Do ciemniejszych pomieszczeń wybierz odcienie jasnej szarości lub beżu. Jeśli natomiast zależy Ci na odrobinie kontrastu, świetnie sprawdzą ciemniejsze barwy.

Warstwy potrzebują jedynie doby, aby całkowicie wyschnąć i przeznaczyć pomieszczenie do dalszych prac wykończeniowych. Ponadto powstała powłoka jest wysoce odporna na ścieranie. Z łatwością możesz ją poddać pielęgnacji bez obawy, że kolor straci na swojej jakości. Dzięki temu plamy i zanieczyszczenia nie będą już Twoim utrapieniem. Powierzchnia nie absorbuje zabrudzeń. Wszystkie te aspekty zapewnią Ci wygodę, a efekt będzie cieszył Twoje oko przez długie lata.