Produkty

Produkty z serii Samar

  1. Poprzednia
  2. 1

Drzwi jednoskrzydłowe Samar

W Castoramie znajdziesz szeroką ofertę drzwi jednoskrzydłowych. Dzięki nim skutecznie wydzielisz poszczególne pomieszczenia w domu czy biurze. Jeśli szukasz rozwiązań o klasycznym designie i wyjątkowej wytrzymałości, to z pewnością zainteresuje Cię seria Samar drzwi wewnętrznych. Ich kolor i wzornictwo sprawiają, że będą świetnie wyglądać w różnego rodzaju aranżacjach. W tej serii znajdziesz drzwi w różnych rozmiarach, z przeszkleniami i bez, otwierane w prawo lub lewo.

Na serię Samar składają się drzwi jednoskrzydłowe o różnej szerokości. Znajdziesz tutaj drzwi sześćdziesięcio-, siedemdziesięcio-, osiemdziesięcio- i dziewięćdziesięciocentymetrowe. Dzięki temu bez trudu dopasujesz skrzydło do swojego otworu drzwiowego. Wybierając drzwi, koniecznie zwróć uwagę na sposób ich otwierania. Jednoskrzydłowe drzwi mogą bowiem otwierać się w prawo lub w lewo. W prezentowanej serii znajdziesz zarówno jeden, jak i drugi typ skrzydła.

Drzwi jednoskrzydłowe Samar z przeszkleniami, tulejami i pełne

Seria Samar drzwi jednoskrzydłowych świetnie sprawdzi się w domach i biurach. W zależności od rodzaju pomieszczenia i efektu, który chcesz uzyskać, masz do wyboru drzwi całe, z tulejami lub przeszkleniami.

Drzwi pełne możesz zastosować w pomieszczeniach, których wnętrze chcesz ukryć przed wzrokiem gości. Świetnie sprawdzą się w spiżarni, garderobie, magazynie czy schowku. Tego typu skrzydła będą też dobrym rozwiązaniem do sypialni, jeśli nie chcesz, by światło z sąsiednich pomieszczeń wyrywało Cię ze snu. Na ten rodzaj drzwi decyduje się także część firm, w których ogromne znaczenie ma stworzenie przestrzeni sprzyjającej skupieniu.

 

Drzwi z przeszkleniami to rozwiązanie stosowane w pomieszczeniach dziennych. Świetnie sprawdzają się w salonach, jadalniach i pokojach dziecięcych. Będą też dobrym wyborem do sal konferencyjnych i innych pomieszczeń biurowych. Montując te drzwi w swoim domu, oddzielisz pomieszczenia o różnym zastosowaniu, a jednocześnie pozwolisz, by światło słoneczne przenikało z jednego do drugiego. To rozwiązanie często sprawdza się w przedpokojach, w których nie ma okien. Dzięki przeszklonym drzwiom dociera do nich światło słoneczne.

Drzwi z tulejami w przypadku serii Samar mają także w górnej części szybę z satynowego szkła. Tuleje w dolnej partii drzwi zwiększają obieg powietrza, co jest szczególnie ważne w przypadku łazienek i kuchni. To rozwiązanie, które sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach wymagających dobrej wentylacji.

Drzwi do domu i biura -  łatwe w utrzymaniu

Drzwi jednoskrzydłowe Samar to trwały produkt, który posłuży Ci latami. Zostały pokryte folią typu „finish”, która zapewnia doskonały wygląd produktu. Jej charakterystyczną cechą jest także łatwość w utrzymaniu czystości. Zabrudzenia i kurz zetrzesz z jej powierzchni wilgotną szmatką.

Seria drzwi Samar pozwoli Ci skutecznie wydzielić przestrzeń, zapewni intymność oraz ułatwi ogrzanie budynku – zamknięte pokoje łatwiej ogrzać niż duże, otwarte pomieszczenia. Klasyczny design sprawia, że drzwi świetnie sprawdzają się zarówno w domach prywatnych, jak i pomieszczeniach firmowych.