Produkty

Produkty z serii Sandalo

Terakota Sandalo na Twoje ściany i podłogi

Zadbaj o odpowiednie wykończenie Twojego wnętrza! To ono ma wpływ na efekt i wrażenie, jakie pozostawia po sobie Twoje mieszkanie. Wybierz do tego jeden z produktów z kategorii terakota. Terakota Sandalo pomoże Ci w tym, by było ono jak najlepsze. Będzie idealna do kuchni i łazienek, ale nie tylko.

Terakota Sandalo – wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szczególnej czystości

Seria Sandalo terakot świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych aranżacjach. Jej wzór przypomina naturalne drewno, dzięki czemu w Twoim wnętrzu zagości atmosfera spokoju. Dodatkowo jest ona dostępna w różnych kolorach, tak abyś mógł jak najlepiej dobrać ją do swojego pomieszczenia.

Dobrze sprawdza się wszędzie tam, gdzie podłoże jest szczególnie narażone na zabrudzenie. Seria Sandalo do wykańczania pomieszczeń dzięki swojej gładkiej powierzchni jest łatwa w czyszczeniu, więc oszczędzasz sobie żmudnego szorowania. Nie musisz używać do niej specjalistycznych preparatów czyszczących.

Do przestronnych pomieszczeń – ale nie tylko

Matowe wykończenie wygląda bardzo elegancko i pasuje głównie do dużych przestrzeni. Jeżeli lubisz, aby wszystko w Twoim pomieszczeniu do siebie pasowało, jest na to sposób. Do terakoty Sandalo dobierz pasujące płytki ścienne z tej samej serii, dzięki czemu Twoje wnętrze będzie spójne i harmonijne.

Zdecyduj też, jaki efekt chcesz osiągnąć. Jasna fuga gładko i delikatnie połączy płytki. Jeśli jednak lubisz kontrast, możesz wykorzystać ciemną fugę, która wypełni szczeliny między płytkami w nieoczywisty sposób. Terakota Sandalo jest bardzo łatwa w układaniu – wszystkie prace bez problemu możesz wykonać samodzielnie.