Produkty

Produkty z serii Saranda

Szafki do łazienki Saranda – charakterystyka produktów

Dobór odpowiednich szafek do łazienki jest kluczowy, jeśli zależy Ci na estetycznym wyglądzie wnętrza, ale również funkcjonalnych rozwiązaniach. Wiele produktów źle znosi wszechobecną w takich pomieszczeniach wilgoć. Dodatkowo są one mało odporne na uszkodzenia mechaniczne czy działanie chemii lub kosmetyków.

Szafki do łazienki Saranda są odpowiedzią na oczekiwania osób preferujących styl industrialny i loftowy. Kolekcja zawiera szereg zamykanych szafek i komód, do których można dopasować kłódki. Dodatkowo dostępne są również wózki oraz otwarte regały. Wszystkie produkty wykonano ze stali malowanej proszkowo. Do niektórych dołączono również dodatki z polietylenu, na przykład półki. Wszystkie meble przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Zalety szafek do łazienek w stylu industrialnym

Zazwyczaj nie brak kolekcji, w których szafki do łazienki pasują do eleganckich, przytulnych albo luksusowych pomieszczeń. Tymczasem style industrialny albo loftowy mają nieco inne cechy charakterystyczne, co może przysparzać trudności w doborze mebli. Produkty z tej kolekcji doskonale sprawdzą się w takich warunkach. Są utrzymane w surowym stylu, dzięki czemu pasują do łazienek w domach i mieszkaniach, a także tych usytuowanych w firmach albo obiektach użyteczności publicznej. Wszystkie produkty są utrzymane w jasnej kolorystyce. 

Seria Saranda szafek do łazienki wykonana jest przede wszystkim ze stali, w niektórych modelach również z dodatkiem polipropylenu. Przekłada się to na bardzo dużą trwałość wszystkich produktów i ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki malowaniu proszkowemu powierzchnia szafek i wózków zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci – to gwarantuje brak nieestetycznej rdzy. Wszystkie zestawy zamontujesz samodzielnie, korzystając z dołączonych zestawów montażowych lub dokupując odpowiednie dodatki.

Wykorzystaj szafki do łazienki Saranda w swoim domu i biurze!

Wszystkie szafki utrzymane są w podobnym stylu, który bardzo dobrze pasuje zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak również użytkowych – w tym biur. Dzięki opcji zamykania szafek do łazienek na kłódkę możesz stworzyć bezpieczne miejsce do pozostawienia rzeczy osobistych przez Twoich pracowników. Co więcej, takie rozwiązanie sprawdzi się także na basenach albo w szkolnych szatniach. Pamiętaj, aby dokupić zestaw kłódek i zmieniać je w razie potrzeby, na przykład po zmianie kadry pracowniczej.

Opcja zamykania będzie też wygodnym rozwiązaniem w przypadku łazienek domowych, w których seria Saranda do wyposażenia łazienki pozwoli zabezpieczyć chemię gospodarczą albo leki przed dostaniem się w niepowołane ręce. To wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy w Twoim domu są obecne dzieci. Wygodne, przesuwane szafki możesz ustawić w dowolnym miejscu, aby potem wysunąć je tak, by stały się funkcjonalne. To szybki sposób na przygotowanie stanowiska do konkretnych zabiegów kosmetycznych lub trzymanie w jednym miejscu zabawek i kosmetyków dla dzieci. Duży, odsłonięty regał daje możliwość schowania większej liczby rzeczy, na przykład ułożenia zapasu ręczników dla gości.