Produkty

Produkty z serii Sepia

Płytki podłogowe Sepia – nowoczesna okładzina ścienna i podłogowa

Gres z serii Sepia wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym wzornictwem. Wśród dostępnych w Castoramie płytek podłogowych znajdziesz produkty, które różnią się od siebie kolorem, kształtem i wymiarami. Dzięki temu bez trudu dopasujesz je do wystroju pomieszczenia. Płytki podłogowe Sepia w różnych odsłonach szarości zastosujesz do wykończenia ścian lub podłóg w dowolnym pomieszczeniu – zarówno w salonie, jak i kuchni czy łazience.

Dlaczego warto wybrać gres z serii Sepia?

Seria Sepia płytek podłogowych charakteryzuje się odpornością na zaplamienia, wysoką temperaturę czy mróz, dlatego sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, a dodatkowo będzie odpowiednia do zastosowania na zewnątrz. Gres ma rektyfikowane krawędzie, co daje pewność, że poszczególne elementy mają takie same wymiary. Dzięki temu ułożenie płytek podłogowych nie sprawi Ci wiele trudności, a efekt będzie bardziej estetyczny.

Płytki podłogowe Sepia – sposób na nowoczesne wykończenie wnętrza

Chcesz nadać wnętrzu nowoczesny charakter? Seria Sepia do wykończenia podłóg i ścian umożliwi Ci to dzięki palecie szarych odcieni, które doskonale prezentują się we współczesnych aranżacjach. Gres zastosuj jako okładzinę ścienną w salonie – świetnie sprawdzi się na ścianie z zawieszonym telewizorem. Szkliwione płytki odporne na wilgoć i zmienne temperatury będą też idealnym rozwiązaniem do kuchni i łazienki – na długo zachowają swój atrakcyjny wygląd, a ewentualne zabrudzenia nie spowodują trwałych przebarwień na powierzchni.