Produkty

Produkty z serii Shoal

Odzież i obuwie Shoal

Seria Shoal odzieży i obuwia to wysokiej jakości spodnie wodoodporne przeznaczone do użytku na budowie, w zakładzie przemysłowym, warsztacie czy podczas bardziej wymagających prac na działce lub w ogrodzie. Te ubrania robocze dostępne są w trzech rozmiarach: S, L oraz M, jednak łatwo dopasowują się do ciała. Zapewniają nie tylko komfort podczas wykonywania prac, ale również bezpieczeństwo. Wokół nogawek mają szerokie paski odblaskowe, które poprawiają Twoje bezpieczeństwo w ciemnościach. Wykonane zostały z bardzo trwałego oraz odpornego na trudne warunki atmosferyczne poliestru.

Odzież i obuwie Shoal – sposób na komfortową pracę w każdych warunkach

Odzież i obuwie Shoal wyróżnia wysoka jakość idąca w parze z niską ceną. Wodoodporne spodnie stanowią doskonałą ochronę ciała przed wilgocią, a co za tym idzie – przed szybkim wychłodzeniem organizmu. Dzięki nim nie będziesz musiał przerywać prac na zewnątrz tylko ze względu na nagłe opady deszczu czy śniegu. Sprawdzą się również na mokrym, błotnistym podłożu. Poliester, z którego je wykonano, nie jest bowiem podatny na wchłanianie brudu.

Seria Shoal – spodnie doskonałe do pracy

Seria Shoal do noszenia w czasie pracy na zewnątrz zauważalnie zwiększy Twój komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków. Nie tylko zapomnisz o przemoczonym ubraniu pod koniec dnia pracy. Zadbasz również o swoje bezpieczeństwo po zmroku. Nie będziesz musiał też co chwila robić zakupów odzieżowych. Spodnie z tej serii będą Ci niezawodnie służyć przez naprawdę długi czas. Luźny fason i dopasowujący się pas gwarantują, że spodnie będą pasować, nawet jeśli zmieni się Twoja sylwetka.