Produkty

Produkty z serii Sidamo

Płytki podłogowe Sidamo – eleganckie wnętrze w Twoim domu

Marzysz o trwałym wykończeniu, które oprze się wszelkim trudnym wyzwaniom? Skorzystaj z produktów z kategorii płytek podłogowych. W jej ramach znajdziesz wyjątkowe materiały. Posłużą Ci do wykończenia powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków. Oprócz dużej trwałości zyskasz także wyjątkowo estetyczne powierzchnie, na których postawisz meble lub inne elementy wyposażenia wnętrza. Jeśli natomiast cenisz sobie elegancki charakter pomieszczenia, odpowiednia dla Ciebie będzie seria Sidamo.

Płytek podłogowych z tej serii możesz użyć praktycznie w każdym miejscu. Są odpowiednie do wnętrz i do stosowania na zewnątrz. Nadają się do kuchni, łazienki, a także salonu czy nawet tarasu lub balkonu. Nie istnieje powierzchnia, której nie mógłbyś wykończyć tymi produktami.

Płytki te charakteryzują się bardzo eleganckim wyglądem. Imitują marmur, a przy tym są wyjątkowo uniwersalne. Możesz je wykorzystać do stworzenia wystroju nowoczesnego i tradycyjnego. Przede wszystkim jednak stworzysz za ich pomocą wykończenie, które przetrwa wiele lat w niezmienionym stanie.

Marzyłeś o marmurach? Płytki podłogowe Sidamo będą idealną alternatywą

Seria Sidamo do wykańczania powierzchni obejmuje duży wybór płytek, dlatego możesz sam zdecydować, jaki rozmiar czy też kształt będzie dla Ciebie odpowiedni. Dodatkowo do wyboru masz także wyjątkowo trwałe i wytrzymałe płytki podłogowe oraz produkty gotowe do zamontowana na ścianie.

Płytki te charakteryzują się wyjątkową trwałością. Czwarta klasa ścieralności gwarantuje Ci, że nie utracą swego połysku. Dodatkowo nadadzą się również do wnętrz o zwiększonej intensywności ruchu. Będą zatem idealne do stworzenia eleganckiego holu. Możesz też wykorzystać je w niektórych pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Chcesz wykończyć taras lub balkon w elegancki sposób? Do tego również wykorzystaj produkty z tej serii. Są przeznaczone do stosowania na zewnątrz. Mrozoodporność gwarantuje Ci, że nie ulegną uszkodzeniu po jednej chłodniejszej zimie.

Elegancki wygląd wykończenia stworzonego z tymi produktami zapewnią także rektyfikowane krawędzie. Dzięki nim możesz zastosować wąską fugę. Powierzchnia będzie prezentowała się jeszcze lepiej. Łatwiej też utrzymasz ją w czystości.

Wykończenie o dużej trwałości na zewnątrz i wewnątrz budynków

Uwielbiasz jasne przestrzenie, ale obawiasz się wykończenia w białym kolorze? Wbrew pozorom nie tak trudno utrzymać je w czystości. Płytki podłogowe Sidamo zostały pokryte powłoką, która zapewnia bardzo łatwe czyszczenie ich powierzchni. Dodatkowo dzięki temu wzór na nich został podkreślony, a sam produkt prezentuje się bardzo estetycznie. Możesz również zastosować w ich przypadku wąskie fugi. To natomiast oznacza, że brud nie będzie się w nich osadzał. Dzięki temu nawet taką powierzchnię z łatwością wyczyścisz z wszelkich zabrudzeń.

Produkty te możesz wykorzystać na zewnątrz budynków. Są odporne na mróz. Oznacza to, że przetrwają znacznie dłużej niż jeden sezon i jedną zimę. Z kolei taras pokryty płytkami o tak nowoczesnym i eleganckim wyglądzie będzie zachwycał swoim wyglądem.