Produkty

Produkty z serii Siena

Praktyczne i stylowe karnisze Siena

Wybór praktycznych i dekoracyjnych detali to przyjemny, a zarazem kluczowy moment wykończenia mieszkania. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór interesujących karniszy. Seria Siena przypadnie Ci do gustu, jeżeli cenisz sobie ponadczasowe rozwiązania aranżacyjne. Oferta artykułów jest ogromna. Znajdziesz w niej ciekawe modele o różnej kolorystyce i wielu rozmiarach. Jest to ogromne udogodnienie, ponieważ do każdego okna bez względu na jego wymiar dobierzesz odpowiedni element.

 

Karnisze Siena to funkcjonalny dodatek do każdego pomieszczenia niezależnie od jego przeznaczenia. Zostały wykonane w taki sposób, aby tworzyć ciekawą ozdobę nad wnęką okienną. W zależności od modelu możesz w prosty sposób zawiesić na nim zasłonę, firanę lub obie warstwy. Kolekcja Siena wyróżnia się również eleganckim i ponadczasowym designem. Dzięki temu z łatwością dopasujesz ją do wielu aranżacji.

Co wyróżnia popularne karnisze Siena?

Seria Siena karniszy do zasłon i firan to przede wszystkim różnorodność wysokiej jakości asortymentu. Proponujemy Ci modele w uniwersalnej kolorystyce czerni o satynowym wykończeniu. Na uwagę zasługuje również wykonanie. Do produkcji karniszy posłużył przede wszystkim metal. Materiał konstrukcyjny ma ponadprzeciętną wytrzymałość, co przekłada się na żywotność i odporność na uszkodzenia.

 

Karnisze z serii Siena dostępne są w różnych rozmiarach. Dzięki temu dobierzesz je zarówno do pojedynczych okien, jak i dwustronnych lub złożonych dodatkowo z drzwi balkonowych. Jeżeli chcesz zaaranżować swoje mieszkanie w jednakowy i estetyczny sposób, bez problemu zamocujesz w każdym pomieszczeniu artykuły Siena. Każdy z karniszy ma w zestawie niezbędne elementy, takie jak wsporniki, kółka, zakończenia i części mocujące. W ten sposób nie musisz oddzielnie szukasz pasujących do siebie komponentów. Ponadto karnisze są łatwe w montażu, utrzymaniu czystości oraz użytkowaniu.

Karnisze Siena – zaaranżuj nimi swoje mieszkanie

Seria Siena karniszy do urządzania pomieszczeń znajdzie zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytkowych, gdzie zechcesz zaaranżować wnękę okienną. Na karniszach bez problemu zawiesisz zasłony i firany, które nie tylko będą ozdobą pomieszczenia, ale zapewnią także prywatność. Każdy z wariantów wyróżnia się wytrzymałą konstrukcją. Jeśli w Twoim guście leży stonowana kolorystyka, to doskonałym wyborem będzie model satynowy, który w subtelny sposób udekoruje wnętrza. Ciekawą alternatywą jest karnisz w kolorze czerni.

 

Kryterium różniącym zawarte w naszej ofercie artykuły jest przede wszystkim ich budowa. W zależności od potrzeb możesz wybrać pojedynczy egzemplarz, na którym zamocujesz zasłonę lub firanę. Jeśli chcesz mieć zarówno jeden, jak i drugi rodzaj tkaniny na oknie, praktycznym rozwiązaniem będzie podwójny karnisz. Aby wnęka okienna wyglądała estetycznie i stylowo, dobierz właściwy rozmiar elementu. Kolekcja Siena składa się z zestawów, które odpowiadają najpopularniejszym wymiarom okien lub drzwi balkonowych.