Produkty

Produkty z serii Sigalo

Lampy wiszące Sigalo – perfekcyjna ozdoba wnętrza

Główne źródło światła w pomieszczeniu jest najważniejsze, dlatego sprawdź naszą ofertę lamp wiszących i zwróć szczególną uwagę na serię Sigalo. Znajdziesz w niej modele wyróżniające się charakterystycznym wzornictwem, a także wykorzystaniem wytrzymałych materiałów do produkcji. Lampy wiszące Sigalo zastosujesz w dowolnym pomieszczeniu – sprawdzą się w sypialni, gabinecie, kuchni lub salonie.

Poznaj zalety nowoczesnego oświetlenia z serii Sigalo!

Modele z tej serii to produkty, które zaskakują surowym, nowoczesnym designem. Seria Sigalo lamp wiszących to jednak nie tylko świetny wygląd, lecz także fantastyczna jakość wykonania. Produkty z metalu na długo zachowają swój atrakcyjny wygląd. W serii znajduje się model z pojedynczym źródłem światła – wykorzystasz go w aranżacji niewielkich pomieszczeń. Oferujemy także lampy wiszące z czterema żarówkami – będą idealne do zawieszenia tuż nad wyspą kuchenną lub stołem w jadalni i oświetlą nawet wyjątkowo przestronne pokoje.

Lampy wiszące Sigalo – wkomponuj je w aranżację domu

Seria Sigalo do oświetlania pomieszczeń sprawi, że dowolne wnętrze będzie bardziej funkcjonalne. Design produktu wpłynie również na aranżację pokoju czy kuchni. Modele eksponujące żarówkę będą niebanalnym uzupełnieniem industrialnego wystroju. Minimalistyczny, geometryczny kształt wykorzystasz także podczas urządzania minimalistycznego wnętrza. Czerń w połączeniu z metalowym kloszem podkreśli również nowoczesną aranżację.