Produkty

Produkty z serii Silver Sand

Efekty dekoracyjne Silver Sand – interesujący element wystroju

Marzysz o interesującej aranżacji wnętrza? Takiej, która wyróżni się na tle innych? W naszej ofercie znajdziesz duży wybór efektów dekoracyjnych – dzięki nim wnętrze będzie prezentowało się niebanalnie. Produkty z serii Silver Sand są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych – zarówno farby o ciepłych odcieniach, jak i zimnych. Preparaty o pięknych nazwach – na przykład Barcelona, Lizbona, Malaga – zawierają specjalne dodatki strukturalne, które podczas aplikacji tworzą na ścianie wzór rozsypanego piasku.

Efekty dekoracyjne Silver Sand są przeznaczone przede wszystkim na ściany, jednak użyjesz ich także do ozdobienia sufitu. Sprawdzą się w salonie, kuchni czy przedpokoju. Mogą występować na jednej ze ścian – doskonale zaprezentują się jako uzupełnienie okładziny ściennej z gresu lub innego odcienia farby.

Zalety farb strukturalnych z serii Silver Sand

Seria Silver Sand elementów dekoracyjnych to produkty stworzone na bazie żywicy akrylowej. Nałożenie produktu na ścianę nie sprawi Ci żadnych trudności – wystarczy, że użyjesz pędzla, a wcześniej odpowiednio przygotujesz powierzchnię, która powinna być sucha, czysta i gładka, a wszelkie ubytki wyrównane masą szpachlową. Produkty z serii Silver Sand wymagają zaaplikowania tylko jednej warstwy – całkowity czas schnięcia to jeden dzień. Dzięki temu sprawnie przeprowadzisz prace remontowe.

Efekty dekoracyjne z tej serii wyróżniają się niepowtarzalnym wyglądem na ścianie lub suficie. Duża różnorodność odcieni sprawia, że bez trudu odnajdziesz farbę strukturalną dopasowaną do oczekiwań i pomysłu na wystrój wnętrza. Jeśli zależy Ci na klasycznej aranżacji, wybierz spośród produktów nadających ścianie ciepły, beżowy odcień, który po oświetleniu będzie się pięknie mienił i dawał efekt trójwymiarowości. Wolisz nowoczesne aranżacje? Postaw na preparat o szarym zabarwieniu – świetnie sprawdzi się we współczesnym wystroju, ale zastosujesz go też we wnętrzu urządzonym w stylu skandynawskim.

Efekty dekoracyjne Silver Sand – niepowtarzalna dekoracja wnętrza

Nie chcesz przeprowadzać gruntownego remontu, ale potrzebujesz małej zmiany wystroju? Urządzasz właśnie mieszkanie i marzysz, żeby jego wystrój był niepowtarzalny? W każdej z tych sytuacji pomoże Ci seria Silver Sand do dekorowania ścian. Dzięki farbie strukturalnej otrzymasz jedyny w swoim rodzaju efekt, więc aranżacja pomieszczenia będzie oryginalna. Preparat zastosujesz na jednej ze ścian, żeby wyeksponować wybraną strefę. Efekt rozsypanego na wietrze piasku sprawdzi się w salonie na ścianie, na której wisi telewizor. Produkt dający ciekawą strukturę pomoże Ci również wyeksponować kominek.

Preparat mieniący się perłowymi refleksami przy oświetleniu pięknie zaprezentuje się w sypialni, na przykład zastosowany na ścianie za zagłówkiem lub na suficie. Farbę strukturalną wykorzystasz również w pokoju dziecka, na przykład w strefie zabawy. Interesujący efekt na pewno przypadnie mu do gustu. Uniwersalny efekt rozsypanego wiatrem piasku nie przestanie się podobać dziecku, kiedy stanie się nastolatkiem, co pozwoli Ci uniknąć konieczności szybkiego przeprowadzenia remontu.