Produkty

Produkty z serii Skyda

Pojemniki techniczne Skyda w Twoim warsztacie

Masz problem z zachowaniem porządku w swoim warsztacie? Potrzebujesz wytrzymałych pojemników technicznych, żeby gromadzić w nich narzędzia? Niezbędne akcesoria znajdziesz właśnie w tej serii. Pojemniki techniczne Skyda zapewnią bezpieczeństwo gromadzonym wewnątrz przedmiotom. Sprawdzą się w czasie sprzątania stanowiska produkcyjnego. Pozwolą Ci zachować porządek także w magazynach, piwnicach czy nawet garażu.

Bezpieczne magazynowanie przedmiotów

Nie wszystkie skrzynie i schowki stanowią odpowiednią ochronę dla przechowywanych wewnątrz przedmiotów. Seria Skyda pojemników technicznych posiada wiele cech, które stawiają je przed konkurencją. Są wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym celowe próby zniszczenia schowka. Na dodatek istnieje możliwość zamknięcia ich na kłódkę.

Wyjątkowa konstrukcja skrzyni sprawia, że deszcz spływa po niej, nie dostając się do wewnątrz. Jeśli zamierzasz przetransportować pojemniki techniczne Skyda, pomogą Ci w tym trwałe kółka.

Zadbaj o porządek wykorzystując pojemniki techniczne Skyda

Seria Skyda pojemników do magazynowania rozwiąże problem bałaganu w warsztacie lub garażu. Do skrzynek schowasz przedmioty, których używasz sporadycznie i sezonowo. Zabezpieczone kłódką, będą bezpieczne nawet na ogólnodostępnym strychu czy w piwnicy. Różne rozmiary skrzynek sprawiają, że z łatwością dobierzesz odpowiedni pojemnik do swojego zapotrzebowania. Jeśli potrzebujesz skrzyni na narzędzia do prac serwisowych w terenie, pojemniki techniczne Skyda również spełnią taką funkcję.